Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Olyan komolyabb még létező...

Olyan komolyabb még létező ősi önismereti ágak léteznek, melyek összhangban vannak a világegyetem működésével és mivel holisztikusak, áttörést mutatnak még mindig az emberiség fejlődésébe?

Figyelt kérdés

Mivel nincs más helyesebb szekció, így ebbe gondoltam a kérdést, mert spiritualitás, ezoterikus, tudományos témakörben mind jelen van.


Főleg holisztikus ág érdekelne, mely összerakja a különböző ágakat egy csokorba, melyek mind összhangban vannak egymással, csak mivel más népektől származik, ezért különböznek, de a céljuk ugyanazt a tanítást adja.


Köszönöm!



"A világ olyan, mint egy híd, haladj át rajta, de ne építsd rá a házad."


2019. jún. 20. 21:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki ehhezel kapcsolódó sorozatot tudna ajánlani annak is örülnék.
2019. jún. 20. 22:00
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek sokat. Most itt nem fejteném ki a szkeptikus trollok miatt, akik lepontoznak és leugatnak mindenkit aki hasznos válaszokat ír.


Pl egy indiai orvos az ősi szövegek alapján a már a jelenlegi orvostudományi ismereteink szerint le tudta írni teljesen helyesen, hogy a lélek hogyan működteti a fizikai testet. Az agyból milyen kapcsolódásokon át micsoda mit vezérel, hogyan a kezet és lábat.


Ezt ismerték már tízezer éve. Ehhez képest a materialista orvostudomány még mindíg a tabletták szintjén van. Semmit sem fejlődött a tudományunk. Még mindíg csak a tüneteket kezeljük olyan bogyóval, ami több mellékhatással jár!

2019. jún. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Van egy egészen friss film, a Time of the Sixth Sun egészen új, de mégis ősi megközelítésből mutatja be a spirituális ébredést. Az ősi emlékezetünket kellene igazából felébresztenünk, emlékeznünk kellene arra, hogy kik vagyunk és miért vagyunk itt, de ezt az infót nem is külső forrásból kellene megszereznünk, hanem a Belső Hangunkat követve. De hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem a sámánok, az indián őslakosok állnak a legközelebb az igazsághoz + a mayák is, és ha vallási irányzatot is figyelembe akarunk venni, akkor a buddhizmus is.
2019. jún. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szóval ősi különböző, kollektívebb ágazatot keresel?

Azt nem tudok, de ha léteztek, örökké vannak.

Inkább éld át ezt a polaritás mentességre törekvést, és alkosd meg s kövesd saját ágazatod, ami személyedre van írva.


Ha lenne kérdésed, írj privátot.

2019. jún. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!