Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy kisgyerekként...

Lehetséges hogy kisgyerekként emlékeztem arra hogy mi volt a születésem előtt?

Figyelt kérdés

6 éves voltam. Sokszor próbáltam elképzelni hogy milyen nem létezni. Becsuktam a szemem és próbáltam elképzelni a semmit. 9 évesen az iskolában a napközi idején felirtam a táblára hogy szellemek nem léteznek.

11 évesen lett az iskolában hittan , jártam oda és a szüleimmel templomba is. Hogy miket csináltam/gondoltam korábban azt soha nem mondtam el nekik se senkinek. Néhány évvel később már nyitott voltam arra hogy van valami a halál után de szerintem ez főleg a neveléshez van köze. A szüleim is sokszor mondták hogy ha jó leszek akkor a Mennyországba kerülök.

Most 22 évesen a halál a legnagyobb félelmem.



2019. júl. 2. 11:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
nem igazán értem a kérdésedet.. egyik mondatodban sem utalasz arra, hogy mi alapján gondolod hogy emlékezhetsz az előző életedre.
2019. júl. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1

Nem. Arra utalok hogy lehet hogy tudtam hogy mi volt a születésem előtt.

Vagyis születés előtt = halál után

2019. júl. 2. 12:17
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
ėrtem.., de csak ennyiből én nem következtetnėk erre..
2019. júl. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
84%
De a semmit nem lehet elképzelni, ha becsukod a szemed és elképzeled akkor nem lehet elképzelni, ez lehetetlen. Ha el képzeld akkor mit látsz fekete kép ugrik be? Nem? Mer ha igen akkor az nem semmi hanem az csak egy szín. Semmi az egy olyan komplex dolog amit emberi elmével lehetetlen felfogni.
2019. júl. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

12:22 vagyok

Az természetes hogy félsz a haláltól, sok ember fél tőle kivéve azokat akik hisznek valamiben (isten, allah,stb...) Az emberek félnek a ismeretlentől, de nincs okod félni mert ha lesz valami akkor lesz, ha nem akkor neked már amúgy is mind1 mert olyan állapotban leszel hogy nem fogsz tudni magadról de senkiről és semmirőlsem, aludni fogsz de nem fogod fel hogy alszol, ez nehéz elmagyarázni, de kb érted nem?

Reinkarnacio most ha választhatsz hogy 30 évesen ki törlődnek az eddigi emlékeid és tapasztalataid vagy hogy meghalsz. Melyiket választod? A többség a 1 lehetőséget választja, viszont abba nem gondolnak bele hogy ha ki törlődik minden amit eddig átéltél akkor az már nem leszel mert egy új személyiség jön létre más lesz mer minden megváltozik a idő a hely az emberek és új tapasztalatokat kell szerezned ami szerit fog fejlődni a személyiséged.

2019. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

12:22 vagyok.

Szóval min 2 esetben meghalsz.

2019. júl. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Amit itt leírtál az kb.olyan mintha csak egymás után pakolgattad volna a mondatokat. Segíts kérlek, mert nem látom az összefüggéseket.


Mi köze van annak egymáshoz, hogy:

-6 évesen megpróbáltad elképzelni milyen a semmi

-9 évesen felírtad a táblára, hogy szellemek nem léteznek

-nem mondtad el senkinek mit gondoltál a templomban és hittan órán

-nyitott lettél arra a kérdésre, hogy mi van a halál után

-22 évesen a legnagyobb félelmed a halál

-hogy jön mindehhez az előző életed??

2019. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 ******?! ***** válasza:
59%
Sperma a papucson?
2019. júl. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#7

De én nem irtam előző életet.

Arra utaltam hogy milyen lehet a nem létező álapot.

2019. júl. 2. 18:49
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#7-es vagyok.


Jó, akkor hogy jön a már leírt dolgokhoz, hogy emlékeztél-e arra mi volt a születésed előtt?

Mert ezekből az égvilágon semmi nem utal erre. De az összefüggéseket még mindig nem magyaráztad el, én meg hiába keresem, nem találom...

2019. júl. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!