Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez véletlen lehet?

Ez véletlen lehet?

Figyelt kérdés
Van egy srac aki tudatos almodas temaba videokat csinalt a youtubra, tetszett is nekem, neha szoktam nezni a videoit, ismerosom facebookon, aztan szombaton neztem par videojat, o meg nehany ora mulva belájkolta nehany kepemet a facebookon de ilyen 3 eves kepet :O kulfoldi a srac szoval nem szoktunk beszelgetni de ez megis fura egybeesés
2019. júl. 8. 07:53
 1/1 Toboz111 ***** válasza:

Véletlen nem létezik. Valószínűleg lelkileg összehangolódtatok meg így a távolból is. Előfordul. DE. Sokat számít, hogy hány éves vagy, és milyen képeket töltöttél fel magadról. Mi olvasható ki a profilodból egy "idegen" számára. Nehéz pár sorból következtetni, de nagyon úgy tűnik lelkes,rajongó típus vagy - ami nem baj. Próbáld meg leülni és kritikus szemmel végignézni a videót /akár egy barátnővel együtt/ és próbálj meg hallgatni a megérzéseidre- vajon hiteles személyiség? Van valami célja? A tudatos álom technika magasfokú tudatosságot és persze még több gyakorlást igényel. Aki a spiritualitást magas fokon űzni nem fogja magát reklámozni a youtubon -mert nincs rá szüksége- és valószínűleg a facebokot is mértékkel használja.

Igen, lehet barátság vagy több is a lájkolós, bejelölős face-ból, de elgondolkodtató mindenképpen. Javaslom tedd fel a kérdést magadnak - mi van bennem ezzel kapcsolatosan és mi a tanúlság belőle?

2019. júl. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!