Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Már három napja lángként...

Már három napja lángként viselkedek meditáció közben. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Szóval három napja a meditációim során pár perc után bejön egy kép, hogy egy láng vagyok és a testem akaratlanul is elkezd mozogni úgy, mikor a levegő lágyan játszadozik a gyertyalánggal. Jobbra-balra kitér a felsőtestem, lengedezek, illetve hullámzok lentről felfelé, mint egy hernyó. Nem tudom nagyon kezelni ezt a helyzetet, mert amint a testem elkezd így önkéntelenül mozogni bejön a kontroll elvesztésétől való ijedtség vagy félelem és akkor kijövök a mély meditatív állapotból.
2019. júl. 16. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Hát te hogy nem meditálsz, az biztos.
2019. júl. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És el is árulnád, hogy miért gondolod így, vagy csak itt hagyod ezt a destruktív kommentet a levegőben lógni, anélkül, hogy tudnék tanulni belőle?

Amúgy nevezgetjük relaxációnak is, a kérdésnek nem a lényege.

2019. júl. 16. 23:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Tanulj meg nem félni ettől. A dolgok nagyját nem feladatunk érteni. Neked se ezt. Hagyd, hogy vissza csússz, s később ki se ess a pihenésedből, miközben ez van.
2019. júl. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!