Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért hisznek a szellemekben?

Miért hisznek a szellemekben?

Figyelt kérdés

Miért gondolják egyes szülők, hogy amikor a baba a távolba réved, vagy csak mosolyog a semmire, akkor tuti, hogy szellemet lát?

Miért hisznek ebben?


2019. júl. 17. 08:40
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
74%
A barátnőm kislánya a nagypapája halála után, rendszeresen révedt a szoba egy távolabbi sarkába. Integetett és mondogatta hogy papi-papi ott-ott. Mondták neki hogy nincs ott senki, mire megismételte Ott-ott! Papi!
2019. júl. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
8%

Mert a szülő hinni akar.


Én sosem gondoltam, hogy a fiam szellemet lát...

2019. júl. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
12%
Sok ostoba szülő van, aki elhiszi, amit az ezotéria rovatban olvas.
2019. júl. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%
1-es nekem a lanyom a nagymamaja halala utan volt igy. Nezett a fotelra ahol mindig a mama ult es mosolygott,mutogatott. Volt mikor arra mentem be hogy beszelget valakihez,az antonal allva azt hallottam "mama miert nem josz tobbszor ugy mint maskor,haragszol ram?",beleptem es azt mondta a lanyom "nezd anya itt van mama meglatogatott" es mutatott a fotelra. Kirazott a hideg,eleg felelmetes volt,es keptelen vagyok elhinni hogy ezt kitalalta volna vagy barmi.
2019. júl. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
79%

A kisgyerekeknek még nyitva van a harmadik szemük (vagy nevezzük bárminek), és látják az entitásokat. A társadalmi nyomásra (nincs ott semmi, nem látsz semmit stb) elnyomódik ez az érzékszerv.


És te miért nem hiszel a szellemekben? Miért gondolod, hogy amikor a baba a távolba réved, akkor nem szellemet lát? Miért nem hiszel ebben?

2019. júl. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
75%

Nézd ennyi erővel azt is firtathatnánk ki miért hisz Istenben. Tiszteld mások hitét!


Én nem hiszek, de tény, hogy sok az érdekes történet. Valójában nem tudjuk mi az igazság. Téged miért zavar ha valaki épp ebben hisz?

2019. júl. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Mert ez kb olyan, mintha valaki abban hinne, hogy lapos a föld.

Régen, ezek még működtek. Pl azért villámlik, mert az istenek harcolnak stb.

Azért csak emlékezzünk vissza a gyerekkorunkra, egy élettelen tárgynak képesek voltunk személyiséget kreálni, megszólaltatni a képzeletünkben. Ergo az egész az agyunk játéka.

2019. júl. 17. 09:18
 8/27 anonim ***** válasza:
87%
ėn nem feltėtlen hiszek az ilyesmibe, de arra sincs semmi bizonyíték hogy nem lėtezhet. Ráadásul törtėntek mar olyan dolgok amiket nem lehet csak úgy a gyerek fantaziajara fogni
2019. júl. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező,itt ami játszik,az a te agyad.Ahogy az emberek elfelejtenek hinni,úgy tűnnek el a dolgok s jönnek a te számodra már csak agyi kitalációk.Ha nincs semminek alapja,akkor miért is élne s képzeletben?Miért viszik tovább?A választ megkapod a halálos ágyadon,mikor körbe vesznek a szeretteid lelkei.Akkor majd neked se hisznek.Én meghaltam egyszer a műtőasztalon,3 percig élesztettek újra.Emlékszem kikkel találkoztam,de az ember elmondani se meri,mert a magadfajták kinevezik.Haggyuk is.Választ se érdemelt volna ez a kérdés
2019. júl. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%

Ja, ebben én se tudok hinni, de amikor barátnőm gyereke közli, hogy a szomszed néni alszik...amikor egy szóval nem mondták h meghalt...

Vagy, amikor meghalt családtag, és a gyerek máshova folyton bemegy, idegen helyekre gátlás nélkül, akkor abba a házba nem mert...

2019. júl. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!