Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért hisznek a szellemekben?

Miért hisznek a szellemekben?

Figyelt kérdés

Miért gondolják egyes szülők, hogy amikor a baba a távolba réved, vagy csak mosolyog a semmire, akkor tuti, hogy szellemet lát?

Miért hisznek ebben?


2019. júl. 17. 08:40
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

És tudományos magyarázatot is tud adni az aki szerint léteznek?

Pszichológiát tanult valaki felsőbb tanulmányban? Vagy fizikát?

2019. júl. 17. 10:35
 12/27 anonim ***** válasza:
89%
ės te tudsz arra hogy nem..?
2019. júl. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
89%

11 rendkívül arrogáns vagy. Mondom ezt úgy hogy már én is leírtam nem hiszek feltétlenül ebben. Hogy lehetne tudományos magyarázat erre? De arra sincs, hogy csak az agyad játéka. Nagyon frusztrált lehetsz ha mások hite téged ennyire zavar.

Csak azt ismerjük amit életünkben tapasztalunk, semmit nem ismerünk a halálunk után.


Tudod hogy sokáig a feket lyukakra sem volt bizonyíték? Kicsit láss túl a szerinted vélt valóságon. Nem kell hinned, de fogad el, hogy valaki hisz.


Én nem nagyon hiszek az ilyesmiben,de velem is történt már olyan amit egyszerűen próbálok racionálisan megmagyarázni még sem megy.

2019. júl. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, én teljes mértékben osztom a véleményedet.

Csak pont ez a bajom, hogy én elfogadom ha valaki hisz benne, de máris azzal jön valaki, hogy baj van agyammal, mert hitetlen vagyok.

Akkor ha ő annyira hisz benne, miért nem tud rá mégsem magyarázatot adni. Ez az ami feldühít. Ha én elfogadom, ő is fogadja el.

2019. júl. 17. 11:03
 15/27 anonim ***** válasza:
67%

Mert a HIT nem magyarázható racionálisan.

A Vallásos embereket is így ekézed, hogy adjanak neked bizonyítékot az istenükről???


Ők abban hisznek, hogy van ott szellem, te meg abban, hogy szellem nem létezik. Egyenlőre a te álláspontod a "bizonyított", de ettől még ők nem hülyék...

A te hited is megbukhat, nem ez lenne az első a világtörténelemben...

2019. júl. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Már bocsánat, de én hol hülyéztem le valakit? Azzal szemben, hogy én már sokadszor kapom meg, ráadásul elég agresszíven.

Engem nem zavar, csak akkor ennyi erővel bármi, ami tudományos, az megbukhat. Ugyanúgy az is, ami hittel kapcsolatos. A kérdés inkább az, hogy ki mennyire képes elengedni a kapaszkodót.

2019. júl. 17. 11:43
 17/27 ******?! ***** válasza:
0%
A nők szubjektívebbek, mint a férfiak és sokkal inkább hajlanak az olyan dolgok felé, mint a "szellemek"... Másrészt ott vannak a babonák, és ez összefügg azzal, hogy az illető mennyire babonás, neveltetés, hová-születés meg hasonló külső befolyásoló tényező is közre játszik.
2019. júl. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 ******?! ***** válasza:
0%
Ööö... Csak most tűnik fel, hogy automatikusan nőkkel magyaráztam a témát, mialatt "szülőket" olvastam. B)
2019. júl. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Ez valóban érdekes, hogy igazából én is a nőkre gondoltam és szülők helyett anyákat kellett volna írnom.
2019. júl. 17. 13:05
 20/27 anonim ***** válasza:
73%
Kerdezo majd ha lesz kolykod es eljatsza ezt neha veled nem ezt fogod gondolni!! Vagy menj el tanulj pszichologiat ahogy irtad es kesz
2019. júl. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!