Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Méltó-e a magyarság arra,...

Méltó-e a magyarság arra, hogy országunkban legyen a Föld szívcsakrája?

Figyelt kérdés
Álláspontodat fejtsd ki és indokold meg.
2019. júl. 23. 12:57
1 2 3
 11/21 Krúdy Gyula ***** válasza:

Mint "Magyarság" inkább szégyellem magam. Ennyi múltba kapaszkodó, jogokért nem kiálló, "szomszéd tehene is dögöljön meg" mentalitással élő ember aki itt van kiábrándító.


Spirituálisan viszont nem az átlag számít, hanem sokkal inkább a "legmagasabb érték". Hiába 10 millió ember erkölcsi csökevény ha van 20 akik képesek eljutni az itteni világ határáig. Ha a 20-ból csak egyetlen tű eléri a lufi peremét, az ki fog durranni.


Nagyon sok "érdekes" ember le van születve jelenünkben, és nem igazán lehet tudni mi az ami lesz, vagy nem lesz. Én a magam részéről nem hiszek ilyen világvége dolgokban, és azzal a mentalitással sem tudok egyesülni akik életeket élnek le úgy, hogy "várják a változást ami jön".


Azért lehetséges szerintem, hogy Magyarország legyen a Föld szívcsakrája mert ezt a szutykot ami itt most van vagy egy "felégetés" elviszi, vagy szépen lassan az utolsó értelmes elme is elvándorol, és már nem lesz olyan aki ide születne építő szándékkal. A szívcsakra az élet alapja. Az egész földön jelenleg mivel itt az egyik legnagyobb a manipuláció/butítás/korrupció ezért ez egy alkalmas hely lenne ahhoz, hogy ez az egész rendszer lángra kapjon, és szép lassan végigégesse a Földet. Ez mondjuk szerintem nem fog megtörténni mert eléggé langyos vízben kényelmesen éhen haló gondolkodásmóddal elvan a legtöbb ember. Mindennek bedőlünk ami egymás ellen hangol minket, és így végül senki nem lép semmit. Gyűlöletkeltést nagykanállal zabáljuk. Ezért írtam, hogy "lehetne".


(Szerintem): Spirituálisan nagyon sok lény összegyűlt itt félelmetes képességekkel. A földi élet viszont úgy lett létrehozva, hogy egészen addig míg érdemes fenntartani addig az "élők" feleljenek saját életeikért (döntés szabadság). Vagy az emberek lépnek, vagy kintről mások sem fognak tudni lépni. Így sajna ez a "spirituális" kérdés sokkal inkább számít szerintem "életvitel?" kategóriának, mint spirituálisnak... nem tudom.


Sokan sokféle képen gondolják. Lehet nincs igazam, és kíváncsi vagyok én is a különböző nézőpontokra. Ez csupán egy jelenlegi gondolatmenetem.

2019. júl. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és figyelek rátok továbbra is.
2019. júl. 24. 10:36
 13/21 anonim ***** válasza:
33%

"A kérdező kommentje:

Köszönöm, és figyelek rátok továbbra is."


Kezelnek téged ezzel, vagy elvagy magaddal is?

2019. júl. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Mások, más meglátásokkal? Figyelem a kérdést.
2019. júl. 24. 18:46
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

A magyarság a teremtés nyelve.

Nagyon sok olyan szó van amit csak Magyar nyelven lehet megérteni.

Ilyen sikszínű szókincse egy nemzetnek sincs. Meghódítottuk a világot háború nélkül.

A Magyar nép egy nagyon különleges nép volt egykor. Amit már Magyarországon tanítanak a magyarokról meg az Európába való bevándorlásunkról nem beszélve a finnugor szarságokról az mint butítás. Menjetek el mongoliába ott is belső mongoliába, szinte magyar nyelven beszélnek az emberek. Nem a mostani nyelvújításon átesett magyar nyelvről beszélek... De nagyon sok minden meglehet érteni amit ők mondanak. A Magyar nép egy bölcs nép volt aki megérdemelte Európa szívét. Nem hiába nyugszik ott Nimród apánk. Az sem véletlen hogy a magyarokat elakarják távolítani a térképről, el lehetetlenítik az itt élést és nagyon sokan elvándorolnak. Nem véletlen volt a háború sem. Ahol mivel nem jó oldalon álltunk nem a fő háborúsokat hanem Magyarországot osztják fel.

Ha rendesen tartanák a magyar történelmet még a végén a magyar embereknek Magyar tudata lenne.

Jelenleg ott tartunk hogy Magyarországon mindenki tudja hogy ki volt Mózes, Káin, meg Ábel.

De senki nem tanítja azt nekik hogy ki volt pl.: Álmos vagy Ilana. Kicsoda Isztár vagy Baál. Magyarországon az iskolákban nem taníthatnak Magyar rovásírást vagy csak nagyon kevés iskolában van fakultatív módon.

Összefoglalva: egykor megérdemeltük ma már úgy érzem hogy nem.

2019. júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
* sokszínű
2019. júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásodat!
2019. júl. 26. 05:54
 18/21 anonim ***** válasza:
78%

Méltó lenne ha itt lenne

De a Földnek nincsen szív csakraja

2019. júl. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásaitokat.


Mások más véleménnyel?

2019. aug. 5. 00:02
 20/21 anonim ***** válasza:
48%
A kérdés irreleváns, mert a Földnek nincs szívcsakrája.
2021. júl. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!