Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Volt már baleseted a konditere...

Volt már baleseted a konditeremben, vagy jelen voltál már valakinek a balesetén?

Figyelt kérdés
Nekem tavaly majdnem volt egy balesetem, mikor futópadon futottam, és éppen állítottam valamit a gépen, amikor rosszul léptem és kis híján elestem. Hú, nagyon megijedtem akkor. Aztán három éve egy középkorú férfinak szakadt el az izma egy rossz mozdulatnál súlyzózás közben.

2020. máj. 26. 16:04
 1/4 Arnold277 ***** válasza:
100%
Nekem volt igen. Tavaly ősszel ráesett egy súlyzó az ujjamra, felszakadt és össze kellett varrni a kórházban.
2020. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
nem
2020. máj. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Szerencsére nem, csak kisebb "balesetek" voltak, pl.az, ami veled is, vagy többször lefejeltem valamelyik gépet, amikor felálltam, és egyszer kiesett a kezemből egy 1.25ös tárcsa, rá a lábfejemre. :D
2020. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt parom evezett eppen, mikor elszakadt az a valami, amit huzni kell, hatraesett majd beverte a fejet a kezisulyzo allvanyba, mert pont olyan tavolsagba volt..

szakadtam a rohogestol, mikor mar happy end lett a vege, de korhazba kellett menni, hogy osszevarrjak a fejet. A korhazban izgulva meg nem volt olyan vicces az eset..

2020. jún. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!