Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Gua szám? Ez mit jelent? Ill....

Gua szám? Ez mit jelent? Ill. Van Hol van Pécsett asztrológus (komoly) aki kiszámol nekem mindfélét a születési adataimból? Vagy inkábba kínai horszkópot használjam?

Figyelt kérdés

Most olvastam a Kua vagy Gua számról.

Azt olvastam,hogy számomr a a kedvező irány Nyugat.

Ezt hogy kell érteni?


A Gua szám azt mondja fém vagyok, máshol fa lettem.

Akkor most mi van?

Befolyásolható az életünk ha tanácsoakt fogadunk meg akármelyik irányzatból is vagy csak kamu esetleg hit kérdése az egész?


2010. szept. 25. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Enis tudok szamolni es Enis mindent kiszamolok Neked, csak ird meg, hogy mit szeretnel tudni!


A hulyeseg fajna, orditani tudna!

Biztosan hallottad mar ezt a kifejezest, de a napjainkban egyre tobbet jut eszembe ez a mondas.


Legyen hited es onbizalmad!

A sorsodat Te iranyitod, es hiaba fogjak Neked azt "kiszamolni", hogy Te egy nagyon tehetseges vagy, es ugyes, es nagyon sokra viszed az eletben,

amikor Te ezert semmit nem teszel!


Legyen hited az a legfontosabb, es amikor lesz onbizalmad, akkor mar nem mastol fogod varni azt, hogy megmondja merre menj,

mivel Te tudod es bizol is onmagadban, egy erod is van,

es Te egyedul is eltudsz indulni a helyes uton!

2010. szept. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Gua számot nem az asztrológus számolja ki hanem a feng shui.-értő. Az asztrológus számmisztikával számolja ki a neved, és szülétési számaidból a sorsod alakulását, a lehetőségeidet. A feng shui -a környezeted /lakás,munkahely/egyensulyát találja meg,hogy neked jobb legyen az életed.A hiányosságaidat,vágyaidat,a térrendezés elv alaján egyensulyba tarja illt.erősiti.

Ha konkrérumokra van szükséged, segitek peidl.vali@vipmail.hu

2010. szept. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

első


honnan tudtad,hogy nincs önbizalmam meg hitem?

Mind a kettőt fel kellene turbózni de nagyon.

2010. szept. 27. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!