Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Hogyan tompíthatnám ezt a hatást?

Hogyan tompíthatnám ezt a hatást?

Figyelt kérdés
A bejárati ajtónk szemben van a fürdőszoba ajtónkkal. A fürdőben van a WC is. Valahol azt hallottam, hogy ilyenkor a pozitív energiák egyből a csatornába távoznak. Hogy lehetne bent tartani őket??? Csak azt ne, hogy építsük át a házat. Valami költséghatékonyabb megoldás érdekelne:)
2010. szept. 26. 11:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
csukd be az ajtót...XD
2010. szept. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csukva van XD
2010. szept. 26. 11:54
 3/14 anonim ***** válasza:
első vok vmi olyat hallotam h le kell hajtani az ülőke tetejét és akor ez nem következik be
2010. szept. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
eszt túdom!!!! Akik bemenek az ajtón hozátok azoknak mongyad elösza a wcbe menyenek be akor megmarad a z energíja bent ők meg a wcben lezsnek enyi.
2010. szept. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hajtsd le a fedőt. Ezzel nem vezetődik el az energia.
2010. szept. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez egy hatalmas baromság. Nem vagyok szkeptikus ember de ez ez hülyeség ez az energiaelvezetősdi a wc-n keresztül.
2010. szept. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nyitott vagyok, de neha olyan jokat szoktam mosolyogni, mint most pl.


Enis hallottam errol, de megsem hajtom le a WC tetejet, mivel mar igy szoktuk meg.


A masik, hogy az En pozitiv energiamat En teremtem meg, igy a testemben fogom ezt erezni, hogy eros vagyok, es ezt az erot akkor erem el, amikor a testem es lelkem egyensulyban lesz, tehat harmoniaban.


Mar nem vagyok fiatal, de En azt tudom mondani, hogy Enis szeretek elolvasni mindent, de erdekes modon nem mindent tudok elfogadni, amit elolvasok.

2010. szept. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi.
2010. szept. 27. 11:23
 9/14 anonim válasza:
építs az előszobába függőkertet
2010. okt. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Son ***** válasza:
mihez kell a fürdőbe pozitív energia?XD hogy jót szarhas??XD
2010. okt. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!