Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy gyerekori rémem nagy...

Egy gyerekori rémem nagy hatást gyakorolt rám. Ma felnőttként is meg vagyok győződve arról hogy valós volt de hogy mi, arról nem. És ti?

Figyelt kérdés
Ez a rém (természetesen mint bármelyik más borzadály meg rémálom) éjszaka látogatott meg mindig. a szobámban az ágyam a fal mellé volt elhelyezve, s amint kihunytak a fények a virágkerti fa ágainak árnyjátéka is megjelent a falon. az is félelmetes volt nekem még akkor:) aztán később megérkezett a rémem(?). Képzeljetek el egy árnyékot fényből. A falamon sétált ide-oda. Ember alakja volt, járása kimért és monoton. Sosemakart bántani. Lehet örangyal volt de szerintem ez túl egyszerű válasz. Úgy neveztem kiskoromban és ma is hogy "sárga-árnyék"
2011. ápr. 24. 21:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hmmm, ez érdekes.
2011. ápr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az ám :) azt még hozzáfűzném hogy egyenesen járkált, és szerintem mezitláb volt (xD). sőt lehet semmi ruha nem volt rajta. az árnyék alakjából ítélve pedig férfiról volt szó. (Ha ember volt egyeltalán)
2011. ápr. 24. 21:22
 3/17 anonim ***** válasza:
Hangok is párosultak a "rémmel"? (komolyan kérdezem)
2011. ápr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%
Helyi szatír akcióban:D
2011. ápr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Tudtam hogy lesz valami poénos komment :)

Nem csend volt. Illetve régen történt nem emlékszem. Maximum a lépteket hallottam de szerintem nem volt ilyesmi.

Csend volt és megőrjített. a szememmel követtem sunyiban a takaró alól mindig :) de lehet most is így tennék x)

2011. ápr. 24. 21:26
 6/17 anonim ***** válasza:

Ez tényleg érdekes :).

Én pár éve tapasztaltam hasonlót, 15 lehettem maximum, tél volt. Estefele lehetett olyan 7 óra körül és felvolt kapcsolva a villany. És egyszercsak azt látom, hogy egy ilyen görnyedt testartású(valószínűleg férfi volt) árnyék így szép lassan megy és az is a falnál volt.

Aztán hirtelen pár mp múlva eltűnt. Tisztán láttam. szóval nem hallucináltam vagy ilyesmi. Abban biztos vagyok, hogy ott volt valami.

Nem tudom mi lehetett a tiéd sem. :D

2011. ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Elbújt a fényben?
2011. ápr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Lövésem nincs hogy mi, de hogy nem rém az tuti. A rémek általában rosszindulatúak szerintem, ez nem tűnik annak.
2011. ápr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Fura. Igazándiból én is láttam egyszer egy árnyékot, mintha valami lezuhant volna a tetőről. Megnyugtattam magam, mert azt hittem egy gerenda esett le az állványról (javították a házat.) Aztán amikor reggel megkérdeztem anyuékat, elmondták, hogy egy hete nincs már állvány a ház körül, mivel a felújítást befejezték. Azóta se' tudom, mi lehetett az a két méter magas valami. Belegondolni sem merek...
2011. ápr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szeretném leszögezni újra hogy ez az árnyék fényből volt, nem görnyedt, nem izgi horrorba való látványt nyújtott. csak mégis ha az ember átél ilyet, álombol felszenderülve és élénken is konstatálja a jelenséget, maga alá szarik. És elnézést a kifejezésért.
2011. ápr. 24. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!