Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Van valakinek valami jó...

Van valakinek valami jó ötlete hogy mit tegyek abba a sarokba?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy a szobám "szerelemsarkában" egy akasztós szekrény van és sajnos nem nagyon tudom úgy átrendezni a szobát hogy az eltűnjön onnan. Gondolom ez nem tesz túl jót, hiszen így energia nélkül marad ez a rész...amit sajnos érzek is...

Lenne vmi ötlet erre hogy hogyan dobjam fel a sarkot?


2010. szept. 27. 01:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A szekrény tetejére tegyél valami oda illő dísztárgyat.Olyat,ami rózsaszín,fehér vagy piros színű vagy ezek kombinációja és két darab van belőle.Mert lényeges,hogy a szerelem sarokban semmi se álljon páratlanul.Vagy tegyél oda szép ,romantikus képet,fotót vagy posztert szerelmes párról .Vagy képet szelíd állatokról,amik párban vannak.
2010. szept. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
a sz@rból is nyerhetünk energiát tehát cmon
2010. okt. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mivel az akasztós szekrények elég magasak ahhoz, hogy felettük ne lehessen dekorálni én a belsejével és az ajtajával kezdenék valamit. Például levendulával töltött szív alakú, rózsaszín kispárna párt (kb 5cm)helyeznék el. Ha pedig az ajtó sima felületű, tehetsz rá teljes hosszában mintás textíliát amit könnyen hozzá lehet rögzíteni a belső oldalán rajzszöggel. Remélem tudtam segíteni.
2010. okt. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rakj az akasztós szekrényre egy félmeztelen lindsey posztert. csak ne olyat amin be van állva:D.
2010. dec. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!