KezdƑoldal » EzotĂ©ria » Feng-shui » 🚧Ti nektek bevĂĄlt-Ă© Richlik...

🚧Ti nektek bevĂĄlt-Ă© Richlik György Feng-Shui tanĂ­tĂĄsa? A hihetetlen magazinban olvastam rĂłla!🚧

Figyelt kérdés
fontos

#feng shui #BME #fontos #Richlik György
jan. 6. 21:44
 1/3 anonim ***** vĂĄlasza:
94%

Betudod linkelni?

Vagy fotĂłzd le darabokban kepkuldes oldalra fel tudod rakni Ă©s a linket ide rakni.

Mert Ă­gy senki nem fogja tudni.

jan. 6. 23:24
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/3 anonim ***** vĂĄlasza:
88%

Richliket a hatam kozepere kivanom. A legjobb volt analizist tanulni tole. Semmit nem magyarazott, ott a vegeredmeny "ertitek? jo akkor kovetkezo", legtobbszor kapkod, ugy mintha azt akarna, hogy meg se ertsed, ne legyen idod lemasolni a tablarol amit irt, ja persze el is takarja mikozben ir, tehat ir es eltakarja amit irt, nem tudsz jegyzetelni.


Ezek szerint mar feng-shuit is tanit. Nem csodalom valahogy.


Azt az embert nem tudom ki hozta a vilagra, de az fix, hogy szuzen fogant az anyja, mert ilyet csak egyszer kapsz az eletben, es becsuld meg, tedd az eletedben arra a helyre, ahova... tartozik.

jan. 6. 23:34
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/3 anonim ***** vĂĄlasza:
🚧 Nos, nekem az a v🚧🚧🚧🚧🚧.... Ennyi. 🚧
jan. 7. 02:43
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!