Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Kedves ezósok, az ismereteitek...

Kedves ezósok, az ismereteitek alapján ennek a hihetetlen dolognak mi lehet az oka vagy értelme vagy célja, magyarázata?

Figyelt kérdés

Egy nagyon gazdag család lánya halálos balesetet okozott egy felüljárón. A szegény vétlen fiatalember meghalt, a lány számára semmiféle következménye nem lett annak, hogy vétkes félként valakinek a halálát okozta. Az elhunyt fiú családjának állítólag hatalmas "fájdalomdíjat" fizettek.

Húsz évvel később pontosan ugyanazon a felüljárón!! ismét történik egy halálos baleset pontosan ugyanúgy, ééééééés ugyanúgy annak a milliárdos családnak a tagja okozza csak egy következő generáció fiú tagja, tehát ugyanannak a milliárdosnak anno a lánya, most az unokája a vétkes a fullos kocsival, a "szegénylegény" a történetben meghalt megint azonnal a helyszínen. A vétkest állítólag már megint kimosdatja a család, mindenki szerint ugyanúgy megy a dolog mint anno.

Személy szerint nem vagyok spirituális beállítottságú de ezt nem akartam elhinni mikor megtudtam, hogy ugyanaz a család következő generációjának a tagja ugyanazon a helyszínen, megdöbbentőnek tartom az egész történetet, nem is értem a média miért nem foglalkozik ezzel a résszel mert baromi érdekes és megdöbbentő. Ha valami megjelenik a facebook-on törlik rögtön a család közbenjárására, nagyon befolyásosak a városban. Ha van valami magasabb hatalom ami ezt irányítani tudja vagy nem tudom, akkor ennek így mi lehet az értelme? Miért történt ez meg megint? Mi van emögött spirituális szemmel nézve?


2023. máj. 2. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Ez a kozmikus schwarz. Addig fog folytatódni a nímandok halála generációról generációra, amíg az egyik leszármazott el nem nyeri méltó büntetést!
2023. máj. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És az vétlen sofőröknek mi lehet a szerepe? Meg a gyászoló családjuk is ártatlannak tűnik a történetben.
2023. máj. 3. 07:45
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
1, de sosem fogja, mert a pénz beszél míg világ a világ, így maradunk ebben a nyomorúságos körforgásban örökkön örökké
2023. máj. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 nem biztos.
2023. máj. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

??

Ennél szászszor mélyebb, dúsabb szinkronicitás vesz téged körül, amit láthatnál. Ez semmi, hogy ugyanazon a hídon, megint autóbaleset.


A családi felelősségvállalás. A másiknak pedig ugyanez a másik oldalon. A pénzt választják a jövő megsegítése, igazság-hozatal helyett.

2023. máj. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Ennél szászszor mélyebb, dúsabb szinkronicitás vesz téged körül, amit láthatnál."


Hát azért ilyen döbbenetes sorsismétlődést vagy nem tudom hogy nevezzem, észrevennék magam körül. Az érdekes amit felvetettél, hogy az első esetben a család elfogadta a gáláns összeget és ez rossz döntés volt. A mostaniak nem hiszem, hogy elfogadják az újságcikkből amiben panaszkodnak a nyomozás furcsaságára (nem vizsgálják történt e gyorshajtás???) erre következtetek.

2023. máj. 4. 07:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Sosem a felelőtlen mocsok pusztul el:/
2023. máj. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6 Jobban kell figyelni.

Ne csak nézz láss is

2023. máj. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!