Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívülieknek is vannak...

A földönkívülieknek is vannak káros szenvedélyeik vagy ők okosabbak tőlünk?

Figyelt kérdés
Cigi. pia, drog stb...
2011. máj. 5. 14:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Persze hogy vannak! Pl ez is szívott valamit. http://www.youtube.com/watch?v=IZn5cXaMKnM
2011. máj. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Még több beszívott alien. http://www.youtube.com/watch?v=XO0bp-gsdzM
2011. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
te komolyan ilyeneken gondolkozol?? Mert akkor neked is van, nem is kicsi...
2011. máj. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ezeket a káros dolgokat mért engedi meg a törvény? Mért nem tiltja be a cigit és az alkoholt? Mért hagyja hogy az alkoholtól fogyatékosok legyenek az emberek és a cigitől testi fogyatékosak meg betegek? Nem rég hallottam hogy most fedezték fel hogy az alkohol DNS mutációt okoz. Vagyis az alkoholisták mutánsok!
2011. máj. 5. 14:17
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom ezt hol hallottad, de ez egy akkora baromság! X(
2011. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. máj. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem lehet mindent betiltani. Mindenki szabadságról és kapitalizmusról dumál , de nem tehetjük azt amit akarunk. Ha minden káros/veszélyes dolgot betiltanának , akkor a legtöbb jó dolog is oda lenne.


Nem annyi az egész hogy betiltjuk az alkoholt oszt kísz. Nem mennének semmire. Úgyis fojtatnák illegálisan, és aki eddig ivott az utána is fog csak drágábban. És az roszabb lenne.


Hidd el, jobb ha nem tiltják be.

2011. máj. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

1. Honnan tudjuk szerinted?

2. Ha van is káros szenvedélyeik akkor szerintem más, nem cigi meg stb...

3. Azért nem tilthatja meg,mert pl alkohol mértékkel fogyasztva annyira nem ártalmas, a drogok alapból tiltva vannak(van ahol nem!), a cigisek meg annyian vannak hogy lehetetlen lenne betiltani..

2011. máj. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

14:46 os vagyok..

Annyit még hozzátennék hogy a túlzásba vitt számitógépezés is káros szenvedély(mégha nem is annyira ártalmas mint az általad felsoroltak) és én pl nem örülnék ha mondjuk napi 2 órára korlátoznák a számitógépezést..meg úgy általába szerintem a föld lakóinak jó része nem örülne neki.

2011. máj. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem , ez egyáltalán nem vallna rájuk, ők nem akarnak tudatlan állapotban lenni..


Az inuniak, biztos nem és a tudatos gondolkodó logikai lények sem élnek ilyen szerekkel... Az ember is próbál megszabadulni tőle.. Ez lehetséges lenne.. De az emberi akarat véget sem lehetséges az hogy a tudatmódosító szereket eldobjuk...

2011. máj. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!