Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki az, akinek kételkedik a...

Ki az, akinek kételkedik a szellemvilág létezésével kapcsolatban a történetünk elolvasása után?

Figyelt kérdés

3 évvel ezelőtt Szüleimnél töltöttünk egy hétvégét. Előzményként tudni kell, hogy Szüleim nem hisznek a szellemvilágban és az eseményt megelőző hónapban vásároltak egy antik hatású nagy tükröt a hálószobába, illetve egy kínai ébresztőórát, amit én állítottam be (nem az első ilyen óra volt). Bár ébresztőt nem tettem rá, minden nap 02.00 és 14.00-kor megszólalt (annak ellenére, hogy 24 órásra volt állítva).

Utólag tudtuk meg, hogy néha bekapcsolt magától a TV is, ami addig ment, amíg ki nem nyomták.

Ez volt eddig a hallomásból szerzett információ.

Azon a bizonyos hétvégén a "tükrös" hálóban aludtunk, amikor is felébredtem egy gépiesen csengő szóra, mely úgy hangzott, mintha egy mellettem álló ember súgta volna oda. Felültem az ágyból - az akkor még sötét szobában, majd átgondoltam a dolgot és kezdtem visszafeküdni, hogy biztos magamban beszéltem, vagy álmodtam. Ebben a pillanatban megszólalt Feleségem: - Te is hallottad? Megmondom őszintén, Férfi létemre a hideg futkosott a a hátamon.

Ezután feloltottam a lámpát, 02.00 volt és kiderült, hogy Feleségem ugyanazt a szót hallotta, amit én is.

A csavar a történetben: az a bizonyos szó egy név volt, méghozzá a családunkon belül nekem adott becenév, amiről még Feleségem sem tudott...

Megfogtuk a cuccainkat, átmentünk a másik szobába, reggel Édesanyám megdöbbenten vette észre, hogy nem vagyunk a hálóban. Mikor reggel elmeséltük a történetet, kinevettek minket, mint mindenki, aki hallotta.

Elég ha mi tudjuk, hogy ez nagyon is komoly volt - azóta sem aludtunk ott.



2012. febr. 22. 12:34
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
58%
Hát ez nagyon érdekes,én ezelőtt is hittem bennük,de nem tudom miért nevetnek ki titeket,ha megmmondtátok,h ez teljesen komoj... :| Azért kedvesek az eberek
2012. febr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
És , mi a szerepe a tükörnek a történetben ?
2012. febr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 Mónih ***** válasza:
53%
Hát igen..Ez a baj az emberekkel...Kinevetik azt,aki segitséget kér,majd mikor velük is előfordul..Sírnak,hogy segíts...
2012. febr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
36%
Kért itt valaki segítséget ?
2012. febr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus "messziről jött ember azt mond, amit akar" történet.

Arról nem is beszélve, hogy ha hajnali 2-kor valaki súg valamit,nem hogy az adott szóra nem emlékszem, de azt se tudod megmondani, hogy fiú vagy-e vagy lány.

2012. febr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

A tükör a szellemvilágban átjárót jelképez - ha jól tudom, bár nem vagyok otthon az ilyen dolgokkal kapcsolatban.

A romák pl. nem hiába takarnak le minden tükröt egy szerettük elvesztésekor, virrasztásnál (ők eléggé hisznek benne). De ha butaságot beszélek, javítsatok ki.

2012. febr. 22. 13:15
 7/40 anonim ***** válasza:
Én!
2012. febr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

[link]

nem a középkorban élünk

2012. febr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Kedves #5/6!

Hidd el, emlékszünk és nem rettenek meg mindentől, de féltünk: gépies férfi hang volt.

Ökölbe szorított kézzel és mindenre felkészülve mentem el a villanykapcsolóig.

Ezt csak az tudja, aki átélt már hasonlót.

2012. febr. 22. 13:20
 10/40 anonim ***** válasza:
28%
Egy csomó dolog létezik a világban amit még nem bizonyítottak be tudományosan.
2012. febr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!