Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Lehetséges ez? Bővebben alul!

Lehetséges ez? Bővebben alul!

Figyelt kérdés
Régóta úgy érzem, hogy semmi sem sikerül, a testvéremnek pedig "ijesztően" minden. Nem viselkedem rosszul az emberekkel, próbálok barátokra szert tenni, haladni az életben. Talán jobban is, mint Ő. Neki mégis minden összejön, nagyon jó élete van, én nagyon egyedül vagyok, rosszul érzem magam, nem haladok, és senki sem keres. Úgy gondoltam ideje megvizsgálnom a szobáját, és a sajátomat is. Az övében rend van, és a feng shuinak nagyjából megfelelő (nem tudatos!!!) elrendezés. Nálam rendetlenség, és a feng shuinak homlokegyenest ellentmondó elemek, sok minden rossz helyen. Lehetséges, hogy ez az oka a szerencsétlenségemnek minden igyekezet ellenére is? Köszönöm, ha valaki el tudja nekem magyarázni!
2013. máj. 12. 18:57
 1/3 anonim válasza:

Az életed nem te irányítod, vagyis csak részben. a NAGY KÖNYV ellen nem tudsz tenni, de ha mondjuk nem arra gondolsz hogy bezzeg neki ez összejött hanem rá nézel és küldesz neki egy mosolyt (nem lealázót)s örülsz neki akkor lassan rendbe jössz:)

De szerintem a te életed is halad... attól hogy nem arra az irányra mint a testvéredé attól haladhat..

Ja, és még egy dolog, légyszives, pakolj össze a szobádba, és egy kartonba pakold be azokat a dolgaidat amit nem használsz, de szereted. És adakozd el. :) Nekem be jött

Köszönööööm ha elolvastad!

2013. máj. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha esetleg még ide nézel, javaslom, tedd fel kérdésedet a [link] - Fórum -on!
2013. máj. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem itt alapvetoen nem a feng-shui a kerdes.

De amit leirtal, az tokeletes pszihologiai kep. a testvered szobajaban rend van, onmagara, kornyezetere eletere is igenyes. Nem sajnalja az idot a nemszeretem dolgokra sem, igy halad az eletevel.

A te szobad pont az ellenkezoje. rendetelenseg. Teged nem erdekel a kornyezeted. Erobol probalsz meg haladni elore, es az nem sikerul. Osszehasonlitgatod magadat masokkal ( pl. testvered) es te kerulsz ki vesztesen a megmeretesbol.

JAvaslom. Szanj idot magadra, es a kozvetlen kornyezetedre. Probalj meg onmagadban, belulrol valtozni. ( nem, ha rendet raksz hetente a szobadban nem lettel jobb ember) probalj meg alkalmazkodni, es nem kuzdeni.

2013. máj. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!