Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Az tényleg szerencsét hoz ha...

Az tényleg szerencsét hoz ha egy felálló ormányú elefántot az ajtó felé fordítom?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 13:20
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
nekem is van de nem tudtam hogy az ajtó felé kell én úgy tudtam hogy reggel az ablak felé éjszaka meg az ágy felé :D
2013. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenhol úgy olvastam, h az ajtónak háttal kell, h álljon.

Amúgy ne törődj azokkal, akik poént csinálnak belőle.

Azért hoz szerencsét, mert már úgy gondolsz rá, h szerencsés vagy és jó dolgok fognak veled történni.Nekem is van, jó érzés rájuk nézni, hálás vagyok, h van házam, otthonom, éppen milyen jó dolgok történtek ma velem.Azt, h miben hiszel az a te szuverén döntésed.Ne törődj másokkal, ez nem az ő dolguk.Ha ezek fognak meg, akkor nézz utána és úgy rendezkedj be, ahogy neked jó.(elefánt, Buddha szobrocska, álomfogó,bágua tükör mindegy

A lényeg, h te jól érezd magad.

2013. jún. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!