Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » A saját aurámat nyomom össze?

A saját aurámat nyomom össze?

Figyelt kérdés
Leszögezném először is, hogy tőlem kicsit távol áll az ezotéria. Nem hiszek szellemekben, a horoszkópban, stb, általában a tudományos magyarázatokat keresem, de ezt a témát mégse nyithattam abban a témakörben. Pár hónapja tűnt föl egy különös jelenség. Ha nyugodt helyzetben pihenve a két tenyeremet egymástól 20-30 cm távolsággal egymás felé fordítom és kissé behajlítva tartom az ujjaimat (pont mintha egy labdát tartanék két kézzel), egészen enyhe, alig észlelhető ellenállásfélét érzek időnként. A mágneses taszításhoz tudnám leginkább hasonlítani az érzést. Ahogy elkezdem mozgatni a kezeimet egymás felé -és vissza nagyon apró, mm-nyi mozdulatokkal, mintha érezném sűrűsödni-hígulni a kezeim által közrefogott közeget (sose néztem DragonBallt, nem úgy tekintek rá, mint egy "erőlabdára" - de valahogy eszembe jutott róla). Azért nem gondolom, hogy csak érzéki csalódás, mert nem mindig sikerül. Valamikor egész erősen érzem, máskor pedig egyáltalán semmi, illetve a távolság sem mindig ugyanakkora - van egy bizonyos küszöb, ahol legerőteljesebben érzem, és ez változó. Ha csak beképzelném, akkor mindig működnie kéne nem? Naivitásomra kipróbáltam egy cérnára lógatott csavarral, hogy megtudom-e mozgatni esetleg, nos ez nem következett be, nem tudok hatást gyakorolni a környezetemre vele :D Feltéve, hogy nem néztek bolondnak, mi a tippetek, mi ez? Ez az aurám? Még ha szkeptikusak is vagytok, próbáljátok ki! Fürdőkádban heverészve mondjuk tök jó szórakozás - sőt, mintha vizes kézzel nagyobb eséllyel is jönne össze.
2014. jan. 16. 21:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nahát örülök a válaszoknak, köszi értük! És #7-es #8-as, nektek különösképpen köszi, hogy igazoltatok, kipróbáltátok és megosztottátok a tapasztalatotokat :) #9-es, én próbálkoztam a trükkel, de frankón nem sikerül ugyanazt az élményt elérni vele, pedig ésszerűnek tűnik a magyarázatod! Majd még kipróbálom máskor is, más tárgyakkal. Kaptál lájkot, hogy legalább általam ne romoljon a százalékod :D
2014. jan. 30. 10:05
 12/14 NevoBP válasza:
hello. termeszetgyogyaszattal foglalkozom, es elmosolyodtam ezen a kerdeseden, hisz az elso feladatunk ez volt mikor belekezdtem az egeszbe. ki kellett ezt tapogatnunk. van aki ezt izomcsoportokhoz es egyeb dolgokhoz probalja csatolni, de nem ertem miert, amikor tisztaban van mindenki az aura fogalmaval es letezesevel. mi emberek is energiahullamok vagyunk es minden mas is az amit latsz es erzekelsz, csak mas a rezgesszamuk. a magneses dolog amit erzel: a tested a nadir vonalnal mas polaritasuva valik. azaz kozepen valasztodik el. bal oldalad negativ jobb oldalad pozitiv. az eltero polaritas miatt erzed ezt. :)
2014. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 mustafa33 ***** válasza:

Behorpasztod. A horpadást pedig csak belölről lehet kihorpasztani. Azt csak a brátod tudná. Ha elég hosszú a kihorpasztója, hogy elérjen odáig. ☺

A fürdőkádban heverészve vizes kézel valami mást próbálj meg. ☻

2014. febr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Ling-ce ***** válasza:
0%
Megnyugtathatlak, hogy nem nyomod össze az aurádat, mivel az aura csak a képzeletedben létezik.
2014. okt. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!