Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mondanátok ötleteket saját...

Mondanátok ötleteket saját történeteket az oldalam színesebbé tételéhez?

Figyelt kérdés
Az oldal álmokkal,álomfejtéssel,álomnövényekkel,sámántechnikákkal,illetve minden okkult dologgal foglalkozik.Saját történetek is jöhetnek privibe is akár .

2013. nov. 29. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
homokvárépítés
2013. nov. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Evele123 ***** válasza:

Mi az oldalad címe?


Itt egy történet édesapám nővéréről, aki ezen a héten kedden (2013. nov. 26) hunyt el. Áttétes rákos volt. A férje 7 évvel ezelőtt halt meg, az édesapja (aki az én nagyapám is) több, mint 20 éve.

Anyukám ment be hozzá a kórházba, amikor még tudatánál volt és nem volt begyógyszerezve. Neki mondta el, hogy nem akar küzdeni a rák ellen, nem kér se kemót, se semmit. Anyukám megkérdezte, miért nem? Azt mondta, előző este álmában eljöttek hozzá nagyapám és a férje és mondták neki, hogy nyugodjon meg, már várják őt a Mennyországban.

Engem nagyon meghatott ez a történet.

2013. nov. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Evele123 ***** válasza:

Eszembe jutott még két rövid történet, ezek is álmokról szólnak:


Elmondtam a fent említett sztorit az egyik ismerősömnek, egy idősebb néninek. Azt mondta, ő tavaly annyira beteg volt, azt hitte, meg fog halni. Azt mondta, hogy álmában beszélt az édesapjával, aki már nem él és ő mondta neki, hogy "Kislányom, gyógyulj meg! Még nem jött el a te időd!"

És szerencsésen meggyógyult.


A másik történet a nővéremről szól, aki 50 kilométerre lakik a szülői háztól. Édesapámat tavaly műtötték vastagbél-polippal, ami egy jóindulatú daganat volt. Az egyik nap felhívott nővérem, hogy mi újság van apával, mert azt álmodta, hogy felvágták a hasát? Szándékosan mondta édesapám, hogy ne mondjuk el senkinek, hallgattunk is róla. A "túloldalról" mégis tudatták vele édesapám állapotát...

Van még pár hihetetlennek hangzó sztorim, nyilván egyik sem megdönthetetlen bizonyíték a túlvilág létezésére, de érdekes.

2013. nov. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Érdekes történetek az álmokról és a megérzésről és egyben szomorú is gyakran ilyen helyzetben születnek a megérzések ha szeretnéd kedves válaszíró az oldalon feltűntetném gyakoris nicknevedet
2013. nov. 30. 09:58
 5/7 Evele123 ***** válasza:

Rendben, nyugodtan.


Még írok egy párat, csak még nem tudom, melyiket. Jöhetnek zenés történetek is?


üdv. Evele

2013. dec. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze bármi.
2013. dec. 2. 09:39
 7/7 Evele123 ***** válasza:

2008-ban volt Reiki 1 és 2 beavatásom. Nagyban sejtettem előtte is, hogy jóval több a világ, mint amit az ember a biológiai szemével láthat.

2009-ben volt, hogy választanom kellett két dolog közül. Az egyik, hogy elmegyek nővéreméknek 3,5 millió forint hitelhez kezesnek (15 éves futamidővel), a másik hogy nem. A családból mindenki azért unszolt, hogy menjek el, mégis csak a testvérem stb.

Akkor 2 zenei segítséget is kaptam álmomban. Ilyenkor tisztán hallja az ember a zenét, mintha a yt.-ról játszaná le valaki (pedig nem)


Ez volt az első zene:


http://www.youtube.com/watch?v=G7NpCMCWcns&feature=related


Ekkor tettem fel a kérdést, hogy miért??? Hát olyan kedvesen beszéltek velem, nyájasan, ahogy még soha az előtt. Ez volt rá a következő zene:


http://www.youtube.com/watch?v=aQWQk7Jcd5M


Ennek az lett az eredménye, hogy nem mentem el kezesnek és nem bántam meg. "És hazudnak megfontoltan, behízelgő modorban..." Nagyon ott volt a szeren a dal szövege és abban az élethelyzetben pont jó segítség volt, jól alakult az életem.

Utaztam a buszon vidékre és gondolatban megkértem Istent, hogy adjon egy újabb tanítást, amivel fejlődhetek.

Ahogy haladt a busz és hallgattam a rádiót, elment az adás. Kerestem egy adót, nem tudom mi lehetett az, mert sistergett és nem írta ki a telefon a rádió nevét.

Ez a zene ment rajta:


http://www.youtube.com/watch?v=_k8srADwMpY


Ahogy vége lett a zenének, sistergések közepette (a busz haladásából adódóan kikerült a vételi lefedettségből) megszűnt az adás.


A meditációknak köszönhetően eddig összesen két alkalommal hagytam el a testemet. Mindkét alkalommal megijedtem és hamar vissza is zuhantam a testembe. Ekkor voltam költözés előtt is, mert "Ölég vót!", ahogy a székely bácsi mondaná. Ez a zene volt akkor az üzenetem:


http://www.youtube.com/watch?v=4P0kIjbkc58


És a legutóbbi zenét akkor hallottam az éjszaka kellős közepén, amikor sikerült leraknom a jogsit ill. megvettük a kocsit is. Ez volt az a dal:


http://www.youtube.com/watch?v=gTBGjsMv3mo


"Ez az út, amit álmodtál..."

Igen!!!


Üdv. Evele

2013. dec. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!