Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A volt feleségem és a saját...

A volt feleségem és a saját anyám állandóan átkoz engem és a páromat. Úgy gondoljuk hogy valamilyen szinten fog az átkuk, mit tehetnénk ellene?

Figyelt kérdés
2013. dec. 21. 17:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%
A valódi átok itt az, hogy olyan agyalágyult vagy, hogy hiszel az átkokban. Egyébként teliholdkor három halott mókus szívét kell elfogyasztani egy jegenyefa csúcsán, és meg vagy mentve.
2013. dec. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

"valamilyen szinten fog az átkuk" Ezt hogyan érted? sztem nem foglalkozz ezzel. De kíváncsi vagyok, hogy hogyan gondolod ezt. nem értem.

J Ügynök

2013. dec. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Először is én nem poénkodom el a vàlaszt!

Az àtkok foghatnak!Ha olyan személy csinàlja aki ért hozzà!Azért èrezheted az exed àtkait mert valòszìnű a szìve mélyéből gyűlől.Tipp:vegyetek tükrös nyaklàncot.Ha van a nyakatokban tükör az visszaveri az àtkot arra aki adja.

Megcsaltad az exedet a mostani pàroddal?

2013. dec. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én komolyan meglepődtem, amikor afrikai kutatás során a helyiektől, vagy európában élő indiai barátaimtól azt hallottam, hogy ott a legalsó társadalmi rétegek még hisznek abban, hogy a betegségeket a rossz szellem okozza, és inkább a bhopához mennek varázslatért, mint a kirendelt DWB doktorhoz. Erre Magyarországon 2013-ban felnőtt, írni-olvasni tudó emberek átkokról beszélgetnek. Nem is tudom melyik nevetségesebb.
2013. dec. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Az elég nagy átok, hogy azt hiszed, van átok. :)


Mindig amikor szembe jön veled, vedd elő a keresztet és tartsd felé, így tuti, hogy védett leszel.


(ha-ha-ha)

2013. dec. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
keress fel egy nagyon jó gyógyítót. Ő tud segíteni.
2013. dec. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Akvyr ülj bele a jegenye fa csúcsába. ha valamihez nem értesz ne szólj bele!
2013. dec. 22. 15:12
 8/20 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy nem értünk a sötét mágiához, még ilyen OKJ-s képzést nem találtam.


De kérdezd meg a jósműsorokban a tisztánlátókat,ők biztos látnak mindent. "Tisztán".

2013. dec. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A jósműsorok csak a pénz lehúzásról szólnak!
2013. dec. 22. 16:49
 10/20 A kérdező kommentje:
Miller! Nem vagy vicces!Neked az a bajod hogy még nem találkoztál ilyen dolgokkal!Az ilyen válaszokra nem vagyok kíváncsi! Élcelődj a .......don!
2013. dec. 22. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!