Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » A kundalinit tudom érezni...

A kundalinit tudom érezni amikor állok 1 helyben és a keresztcsontból a tarkómon keresztül végig fut rajtam a hideg egészen a köldökömig?

Figyelt kérdés
kundalini

2014. nov. 11. 07:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy ez az, sokkal határozottabb jelenségnek írják le.

Csak úgy nem tapasztalod meg. Valaki egész életét végig meditálja, és meg sem mozdul neki.


Szerintem olyan dolgok és érzések járnak be olyankor, amikor határozottan érzed, hogy ez különleges. Gyakran ilyenkor az ember "utazik" egyet.

2014. nov. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. nov. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés ember képes érezni, mert az azt jelenti az alsó csakra teljes egészében működik.

magyarul érteni és tudná a gyakorlatban a yoga alapjait.

Ezt itt európában nagyon kevés ember ismeri, és a teljes tudást soha nem fogja tovább adni, mert amit ezáltal el tud érni, semmi máshoz nem hasonlítható!

maradjunk annyiban a yoga foglalkozásokon csak bevezetnek a yoga alapjaiba, de onnan továbblépni nem fogsz, mert aki oktatja, azt sem tudja hogy van tovább.

Üdv:

Egy vándor, aki sok időt töltött el a keleti misztika tanulmányozásával.

2014. nov. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
konkrétan úgy tudom venni a levegőt, hogy futkos rajtam végig ez a "hideg". Ez energia? Tudom úgy venni a levegőt, hogy keresztcsontból indul fel a gerincemen a füleim és le az erőcsakrába sokszor annyira intenzíven is működik, hogy libabőrös leszek.
2014. nov. 11. 18:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Kundalínivel óvatosan, veszélyes. Bele lehet őrülni, halni. Keress rá neten: kundalini szindróma.
2014. nov. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt remélem, nem először olvasod!

Át is gondoltad?

[link]

2014. nov. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
akkor ez lehet nem is kundalini?
2014. nov. 17. 12:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Borzasztó mennyi hülyeséget hordanak össze a kundaliniről. megfelelő technikákkal nagyon hamar ízelítőt kaphatsz ebből az energiából.


Amit te tapasztalsz az az ún pránikus kilövellés, ami a te esetedben az Ida nadin áramlott, ezért érzed hidegnek.

2014. nov. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a te élményednek az égvilágon semmi köze nincs a kundaliní energiához.


„akkor ez lehet nem is kundalini?”


-Úgy néz ki, hogy nem az. :)


A kundaliní titka kb. az értés és a tapasz és a kontroll végig.

2014. dec. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!