Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Bejárati ajtó felett tükör?

Bejárati ajtó felett tükör?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem biztos, hogy jó kategóriába tettem fel a kérdést, ugyanis közel sem vagyok benne biztos, hogy feng-shuiról lenne szó, de google keresgélés alapján egyedül ide passzol a dolog.


Új lakásba költöztünk. Ma tűnt fel, hogy az előző lakó a bejárati ajtó felett hagyott egy picike kerek tükröt. Próbáltam rákeresni, hogy mit jelent, egyedül ezt a Pakua dolgot találtam, de az elvileg nem kerek tükör - plusz az adott oldal azt írja, hogy nem is hasznos kitenni.

Az előző lakóról tudom, hogy erősen babonás/ezoterikus dolgokkal foglalkozott, így biztos vagyok benne, hogy van jelentése.

Hallottam valami olyan babonát(?) is, hogy a lakáshoz kötődő rossz szellemeket zavarja össze a tükör, de erről neten nem találtam senkit, szóval lehet ez butaság.


Valaki tudja esetleg, hogy mit jelenthet, mire szokták használni? Előre is köszönöm!



2017. febr. 12. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Közös legjobb barátunkat (a Gúglit) kérdezted már?

Nekem ezt válaszolta, de nem vagyok hajlandó ennyi zagyvaságot elolvasni.

Te azért válogass közülük, biztos lesz, ami tetszik neked.

[link]

2017. febr. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem arra használják, hogy mielőtt elmész otthonról, meg tudd nézni, nem nézel-e ki hülyén.
2017. febr. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 Nem tudom, olvastad-e a kérdést, de legalább két helyen leírtam, hogy googléztam a dolgot, és ezért kötöttem ki itt. A nőklapja tippekkel nem mentem sokra, ezen kívül pedig csak a fent leírtat találtam.

Azért köszi a linket. :)


#2 Pici, tenyérnyinél kisebb kerek tükörről van szó, és mivel az ajtó feletti részről beszélgetünk, nyilván nem nézegeted magad benne.

Értem én a poént, de sokra nem megyek vele, abban az egyben biztos vagyok, hogy az előző lakó valamilyen ezoterikus okból helyezte el. Erre próbálok rájönni, merő kíváncsiságból. :)

2017. febr. 13. 08:57
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Onnan jönnek ki a' lidércek, a' ezért hangszóró kell a' tükőr mellé és napnyugtátók ,napkőltéig Heavy Metal-t ;Judas Priest-et ,Black Sabbath-ot kell nyomatni bele !!!

Akkór biz' nem mászik ki belölle semmi !

2017. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sztem bagua tukor akart lenni. (Bar annak nem kereknek kellene lenni elvileg...8szogletu ha jol emlekszem) Visszaveri a rossz hatasokat, es csak a csi jut be a hazba. Ha pl egy villanyoszlop, vagy masik haz sarka Sat vetit ratok, ez azt is kivedi, visszatukrozi.
2017. febr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Van gyakorlati haszna!

A démonok köztudottan kiváncsiak, ielőtt bemennének, megnézik magukat!

Aztán tükörképüktől elriadnak - és húznak vissza főnökükhöz a Pokolba.

2017. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vedd le a p*csába, ha zavar, te nem az előző lakó vagy, hanem az új "domináns" egyed, ez a Te lakásod, alakítsd úgy, ahogy neked jó! :)
2017. febr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az első íro toppon volt, leirtad 2x hogy google-ba kerested :D én nem tudom mit jelent de sztem lényegtelen ,mert ilyent csak bolondok csinálnak
2017. febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Axi21 válasza:
100%
Ha tudod hogy az előző lakó ilyen ezoterikus volt meg minden, miért nem kérdezed meg tőle?
2017. márc. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!