Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Ha tükör van az ágy alá...

Ha tükör van az ágy alá lerakva, tényleg visszaveri a káros földkisugárzást, föld alatti vízér negatív hatását? És a hőtükör fólia is alkalmas erre?

Figyelt kérdés
2014. okt. 6. 12:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
85%
Butaságtól nem óv meg semmi.
2014. okt. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
87%
én az ágy fölé raknám a tükröt :D
2014. okt. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 Ozmium42 ***** válasza:
70%
Káros földkisugárzás és vízér nem létezik. Üdv a rideg valóságban.
2014. okt. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy csak ilyen válaszok jönnek. Ezek szerint amikor a kútfúrók kimérik az új kút helyét két pálca segítségével, az is csak ámítás?
2014. okt. 6. 12:53
 5/68 anonim ***** válasza:
78%
Aha, ès vázolnád hogy hogyan kèpes bármifèle sugárzás elmozdìtani kèt pálcát?
2014. okt. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
66%
Drága! Gondolkodj már! A tükör a saját arcképedet tükrözi vissza, ami egy üveg és az egyik oldalán van egy foncsor bevonat. Fizikailag tényleg gondold végig, semmiféle olyan tulajdonsággal nem rendelkezhet, ami a tükörképeden kívül bármit is visszaver. Káros kisugárzást, negatív hatású mágnesességet stb. nem fog megakadályozni egy ezüst színű festékkel bevont üvegdarab.
2014. okt. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
29%
A tükör nem jó erre, mert van úgy, hogy inkább felerősíti a káros sugárzást.Jó és olcsó módszer, ha inkább áthelyezed az ágyadat.
2014. okt. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
92%

Nézzél VALÓS filmet az olaj/földgázkutatásról, a kút helyének kijelöléséröl!

A komoly geológiai műszerek mellett látsz valahol lengyel-pálcát?

Az olaj-/gáztartó réteg felett víztartó réteg is van!

A pálcákat nem a vízér, hanem a "kutató" kókler keze mozdítja el.

(Ne is próbáld ellenezni, mert ha a vízér mozdítaná a pálcákat, akkor is működne a módszer, ha azok egy deszka lyukaiban mozoghatnának!)

A tükörről.

Igen sok káros sugárzást visszaver. Ilyen például a több ezer kilométerre tárolt és fel nem robbantott atombomba radioaktív sugárzása.

A tükör nem mindent ver vissza, mert az igazi boszorkánynak nincs tükörképe!

2014. okt. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
96%

Ja, ja. A pálca a vízvezetéket 50 cm-re nem mutatja ki a falban... de bezzeg a vízeret 80 méter mélyen, azt kiméri!

Butaság ellen is van orvosság, csak használni kell!

2014. okt. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
75%

hát tudom, most le leszek pontozva...de azért csak elmondom.

elég rossz alvó vagyok. pár évvel ezelőtt egy éjszaka álmatlanul forgolódtam az ágyamban. nem esett az eső, egy forró nyár kellős közepe volt, a házban nem volt nyitva csap, semmilyen cső vagy hasonló nincs és nem is volt a ház alatt sem - új tanyán élünk, távol a "civilizációtól", mi épitettük a házat, ezért tudom mi van alatta, hol vannak a csövek stb.

Forgolódtam, amikor érdekes vízcsorgásra lettem figyelmes. Csak a hangját hallottam. Felkeltem, szétnéztem, szivárgó csap, ilyesmi után. Semmi. A házban sehol máshol nem hallatszott, csak az ágy alatt. Ez ijesztett meg. Ha felkeltem semmi, ha feküdtem, és füleltem az ágy alá, akkor meg hallottam.

Eszembe jutott egy régi marhaság, amit hallottam a vízerekről, hogy tükröt kell az ágy alá tenni, de a tükrös részével a föld felé. mindegy milyen kicsi, csak tükör legyen, mert ez eltereli a vízért...Naná, amikor mondták egy szót sem hittem belőle, még ki is röhögtem, az illetőt. Nem vagyok egy babonás alkat. De akkor este, úgy gondoltam, nincs mit veszitenem, aludni úgysem tudok, férjem nem volt otthon, hogy ráugorjak és XXX, ezért kimentem a fürdőbe, fogtam egy kis tükröt és bevágtam az ágy alá.

Pár perc múlva a vízcsorgás hang elmúlt. Nem hittem a fülemnek! Nem hittem el, hogy ilyen velem történik! Velem, aki mélyen lenézem és kiröhögöm a babonás embereket.

Ezt csak a férjemnek mondtam el, mikor hiányolta a borotválkozó kistükrét...de másnak nem merek vele eldicsekedni, még zakkantnak néznének...itt viszont név nélkül, gondolom elmondhatom. Max lepontoznak, kit érdekel :D


Ezzel nem azt akarom mondani, hogy működik. De azt sem, hogy nem. Az biztos, hogy azóta mindig tartok tükröt az ágyak alatt, de vízcsorgást sem hallottam azóta. Hogy mi az igazság, nem tudom.

Ha akarod, próbáld ki, nem veszítesz semmit, csak ne mondd el senkinek, mert kettyósnak fognak tartani.

2014. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!