Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért nemtudok nyitott ajtoval...

Miért nemtudok nyitott ajtoval, lampa nelkul, egyedul aludni, tukorrel szemben, es paplan nelkul aludni? Muszaly hogy eltakarja az egesz fejem es csak egy kis legzo nyilas maradjon. Kulonben ugy erzem hogy figyelnek.

Figyelt kérdés

2016. júl. 12. 22:42
 1/8 anonim válasza:
Ha fiatal vagy, akkor normalis, majd megvaltozik.
2016. júl. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyesmivel érdemes lehet akár pszichológushoz is fordulni, ha komoly nehézségeket okoz az alvásban.
2016. júl. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
17 eves lany vagyok es 3 evvel ezelott hallotyak napjan rossz fat tettem a tuzre es azota is tortenik ez velem....de mar hozzaszoktam ehez az ethez...csak amikor erzem az itletuket es ha felebredek a terdem mindig lila lesz....vagy a jobb vagy a bal...
2016. júl. 12. 22:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaj, blablabla, eredj aludni vagy fészbukozni.
2016. júl. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bebeszéled magadnak. Átvettél egy ártalmas programot, amit szépen el is terjesztettél a kis "virágoskertedben". Gratulálok!
2016. júl. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintemverd szét a vakolat a lakást az ablakotnyisd ki a padlásthagyd nyitva az ajtokat huzd le a redünyöket, egy tükör előtt 2 gyertyával nyit szemmmel próbálj aludni
2016. júl. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
gondolj bele este egy horror film után elmenni vc re akár lámpa mellet vagy vígjáték után kimenni este a hegyre, én a 2. at választanám xD
2016. júl. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Privátban küldtem egy könyvet, olvasd el, szerintem a válasz benne van.
2016. júl. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!