Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » "Pénzhajtogatás" Segitene valaki?

"Pénzhajtogatás" Segitene valaki?

Figyelt kérdés

Pénztárosként dolgozom, és az egyik vásárlóm háromszögbe hajtogatott bankjegyekkel fizetett. Azt mondta, hogy ezzel bevonzza a pénzt. Tudna segiteni valaki, hogy mégis hogyan hajtogassam pontosan? Azt hallottam, hogy az sem mindegy, hogy a csúcsos része merre néz, amikor kiadjuk a bankjegyet a kezünkből.

Használja valaki? Bejött? Leirná valaki, hogy hogyan kell?

Esetleg linkelnétek valami használható cikket?


Szkeptikusok kiméljenek, mert NEM VÉLEMÉNYT KÉRTEM!!!!!

Köszönöm


2010. jún. 6. 22:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

egy db pénzt kell behajtogatni, és tilos elkölteni!

Fogsz egy 500 ft-ost, behajtod középre a két szélét, mint amikor repülőt hajtogatsz, aztán az egészet félbehajtod. Ráírod a születési dátumodból kiszámolt 4 jegyű kódot, majd berakod a tárcádba csúcsával felfele. Kb. 2 hét után van változás. Nem hittem benne, de nekem bejött!!

2011. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
2013. nov. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A legkisebb papírpénzt (jelen esetben az 500-ast) kell háromszögbe hajtogatni, és egy csipesszel összefogni, és egy hónapig tilos elkölteni,levenni a csipeszt! Én nagyon nem hiszek ezekben, de kipróbáltam és bejött, és nem csak nekem! Holnap lesz újra ilyen nap (egy évben csak 4szer van). 2014.November 13-án.
2014. nov. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!