Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Van egy 2-3 kilós sólámpám,...

Van egy 2-3 kilós sólámpám, milyen jótékony hatása van? Mit fogok észrevenni magamon? Úgyértem hogy pozitív hatást.

Figyelt kérdés
2019. jún. 23. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
A kősó tisztító hatású, elnyeli az elektroszmogot és (ha jól tudom) kiszűri a negatív energiát ami levertséget okozhat egyes embereknél. Jó hatással van a légutakra, pihentetőbb lesz az alvás ha hosszú távon van a szobában. Pszihikailag jó hatással van az emberre a meleg kellemes színei miatt.
2019. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Egy sólámpának semmilyen hatása nincsen. Dísztárgynak jó. Azaz tényleg csak annyi, hogy kellemes meleg árnyalatú fényt ad.


Ha esetleg sóbarlangban élsz, annak lehet hatása, asztmásoknak lehet felüdülés. De az is csak addig, amíg ott vagy...

2019. jún. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
79%
10 éve van sólámpánk legalább, de semmi hatását nem érzem.
2019. jún. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Semmit.
2019. júl. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Akik nem értenek az ásványok hatásaihoz mi a frászért írnak??
2019. júl. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Tényleg érdekelne miért a részletes válasz van lepontozva és miért nem azé aki csak mammog és nem is érdekli valójából. Aki nem ért hozzá ne írjon, hanem keressen magának életet ahelyett hogy beledumál olyan dologba amihez nem ért vagy épp ki sem próbálta!
2019. júl. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Samu Béla válasza:
72%
Porrá törve zsíros kenyérre meg lehet próbálni..
2019. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Miután vettem egyet, én is kipróbáltam.

Észrevettem hasznos hatását: a kereszthuzat nem vitte le az újságokat az asztalról.

.

Komolyra fordítva: szobahőmérsékleten olyan kevés só-ion kerül a levegőbe, hogy annak minden jótékonynak észlelt hatása placebo.

2019. júl. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 IxAnnaxI válasza:
71%
Anyukám, és nevelő apukámnak is van, aszmásak illetve nehezen alszanak+sokszor betegesen Szval egyszerűen jó aszmára, alvást segíti, légutaknak jó..
2019. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
én is úgy tudom hogy leginkább dísz, mert hát nem lenne rossz ötlet az elve, de egy sóbarlanghoz képest tényleg túl picik. én legelső használatkor éreztem egy meglepő sós érzést a számban, légutakban, de utána nem volt ilyesmi. biztos ami biztos én télire be szoktam üzemelni, pont ma vettem elő, és abban a tudatban használom hogy jótékony, ha még placebo elven is hátha jó hatással lesz :)
2019. okt. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!