Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ti hisztek josnőkben, lélekbuv...

Ti hisztek josnőkben, lélekbuvárokban és az angyalokban?

Figyelt kérdés
2019. okt. 10. 10:17
1 2
 11/16 kriszpo ***** válasza:

Kedves Spenc2014! Úgysem tudnám meggyőzni, hogy nincsenek látók, így nem is teszem. Ahogy Ön sem tudna meggyőzni egy szkeptikust az ellenkezőjéről.

Vannak olyan mesterségek pl. profilozó (tv-ből nyomozós sorozatokból ismerősek lehetnek), akik nagyon jó megfigyelők és következtetők. Olyan képességeket fejlesztettek ki, amik nagyon jól jönnek ehhez a "munkához". Hogy honnan tudott meg Önökről bizalmas információkat azt nem tudom (ha tudnám, én is látó lennék), de higgye el, ez is olyan mesterség, mint az illuzionista, aki azt hitet el Önnel amit akar (mivel Ön nem ismeri a trükkjeiket). Ha valaki tényleg látó lenne, annak nem kellene soha dolgoznia, csak egyszer kellene látnia az 5-ös lottó nyerőszámait vagy éppen a bekövetkező betegségeket, katasztrófákat és még sorolhatnám.

UI: mivel mi sem ismerjük egymást, honnan tudhatnám én vagy bárki más, hogy igaz-e az amit ide leírt? :)

2019. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Pici Hölgy válasza:
Ez nagyon érdekes téma. Én sem hittem, de egyszer mégis elmentem egy hölgyhöz. Ismerőseim meséltek róla és kíváncsi lettem. Nos, nagyon sok mindent elmondott a megélt életemből. Sőt tudta édesanyámnak 30-40 éve milyen műtétei voltak. Arról pedig soha senkinek nem beszéltem csak a család tudta. Ami megrázó volt tőle tudtam meg, hogy egy unokatestvéremnek a lánya meghalt. Távol éltek, öngyilkos lett a fiatalasszony és nem tudom miért, de szűk családi körben temették el és senki nem szólt. Kb. egy fél éve lehetett halott amikor voltam a jósnőnél. Azt mondtam ez nem igaz, nekem nem halt meg senkim. Azonnal elkezdtem számba venni a rokonaimat, főleg a távoliakat. Sajnos igaza volt. Nekem komoly betegséget jósolt, de azt mondta felépülök. Kb. 3 évre rá hasnyálmirigy gyulladásom lett meg egyéb. Nos ezt adja nekem össze valaki és nem hazudok mert semmi értelme, de ez mind igaz.
2019. okt. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Spenc2014 válasza:
75%

# 11/

Egy pillanatra sem kértem hogy bárki az én sztorim miatt kezdjen el hinni benne...elmeséltem velem mi történt ennyi, bár ahogy írja azt is kitalálhatom, tehát még azt sem kell elhinni.Nem kétlem, biztos sok a csaló is. Egyébként a lottó ötös számaira a válasz roppant egyszerű is lehet, például az, hogy személyek sorsát látja előre/utólag, és nem lottó sorsolásokat :)

2019. okt. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Spenc2014 válasza:
61%
De hogy még egy picit tovább menjek, ahogy írta "nagyon jó megfigyelők és következtetők" ezek alapján aztán marha jó következtetőnek kell lenni, hogy valaki kikövetkeztesse azt, hogy egy hete össze tört német országban az autóm, melyik oldala, minezt úgy, hogy új kocsival mentem :) vagy hogy leírja a lányomat hogy néz ki. Miért nem fiút? Vagy szegény szüleim.Elmondja Anyámra hogyan találtak rá. Mint írtam ezek sehol nem lettek publikálva. Szóval ezt szerintem kikövetkeztetni ne haragudj de maga lenne ugyan úgy természetfeletti tudás mint egy látó tudás
2019. okt. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Semmiben sem hiszek. Van amire látok esélyt, van amire nem.

Angywlokkal már beszéltem, főleg sajátjaimat szólítom meg. Én is meg a pszichológusok fele is lélekbuvár.

2020. jan. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Manócska1 ***** válasza:
élt egy jósnő Putnokon,halottlátó volt. mindent igazat mondott anyuméknak és sok mindenkinek híres volt. de már elhunyt szegáény
2020. júl. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!