Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti hisztek az ilyen szellemekb...

Ti hisztek az ilyen szellemekben, angyalokban?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 19. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Majd ha megjelennek.
2016. ápr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Angyalokban istenben stb nem hiszek.

Azt ELKÉPZELHETŐNEK tartom, hogy egy ember a halála után még nem szűnik meg teljesen és akár köze is lehet az otthonukban történő furcsa megmagyarázhatatlan dolgokhoz. De ez az egész annyira homályos és hazugságokkal, hazug emberekkel, csalókkal + buta emberekkel teli, hogy borzasztó nehéz leszűrni az igazságot. A szellemekről szóló dolgokat érdekesnek találom, de nem hiszek benne, viszont ismétlem, nem tartom kizártnak, hogy van valami halálunk után a hamvasztáson, lebomláson kívül. Bár erre egyhamar nem fogjuk megtudni a biztos választ.

És te kérdező?

2016. ápr. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Én hiszek a szellemekben, mert láttam többször is. 3 évesen azt sem tudtam, mi az hogy szellem, már akkor. Nem is értettem, mit keres a lakásunkban egy ködös alakú öreg néni. Anyu se. Aztán kiderült hogy az előző lakó szellemét láttam aki ott halt meg.
2016. ápr. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2-Es

En hiszek ebben sajnos Es Ezert az ilyen zajoktol mindig megijedek

3-as : ?? Punci angyal ???

4-Es : na az komoly! En meg nem lattam de megis felek

2016. ápr. 20. 01:30
 5/8 anonim ***** válasza:

"...az ilyen szellemekben..."

Az "ilyen" szellemek milyen szallamek?

Ártó, segítő, vagy csupán öncélúan dühöngő (poltergeist)?

2016. ápr. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Bármilyen :)

Hat a szellemekben igy összességében

2016. ápr. 20. 07:41
 7/8 death42 ***** válasza:

Nem. Én csak a halál angyalában hiszek, aki személytelen és alaktalan. Nem kecsegtet semmi jóval csak elvesz bárkit, akinek lejárt az ideje.

A halál egy olyan állapot, mely során mindegy, hogy miben hiszel és miben nem hiszel.

2016. ápr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hiszek! Létezik csak láthatatlan!
2017. febr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!