Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » 1980. január 30-án 00-30...

1980. január 30-án 00-30 perckor születtem Miskolcon. Mire számítsak a közeljövőben gyermekáldás ügyben és munka terén?

Figyelt kérdés
Vagy annak is örülnék ha csak általánosa tudna valaki.
2010. júl. 16. 12:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A rosszindulatú válaszíróknak meg csak annyit, hogy örülök hogy ilyen jó emberismerők. Hisz egy kérdésből megállapították az egész személyiségem. Gratulálok nekik. Nemtudom miért baj, hogy érdekelnek ezek a dolgok, de nem-e körül forog az életem. És hogy tudják, még azt is megírom, hogy teljes legyen a kép, mert azt is írtátok, hogy rajtunk múlik, hát sajna nem, mert az orvosok nem sok jóval kecsektetnek. Ha spontán teherbe tudnék esni, valószinüleg 30 évesen már lenne gyerekem. Sőt ha csak rajtam és a páromon múlt volna eddig akkor már lehet hogy több is, de ismétlem önmagam az orvos nem sok jót mond. Próbálkozunk mindennek amit enged az anyagi helyzetünk. Ezért gondoltam hogy megírom ezt a kérdést, hátha van olyan olvasó aki ezotériával foglalkozik és tud valami hasznosat írni. De látom hogy inkább olyanok válaszolnak akik nemértenek hozzá, csak pocskondiázni és nevetni tudnak, hogy jééééééé egy dili tyúk miket ír?!

2010. nov. 27. 07:26
 12/13 anonim ***** válasza:

Imádni való, te beszélsz emberismeretről és pár sorból a személyiség megítéléséről, amikor az unalomig ismételt, lehető legközhelyesebb sablon odaböffentéssel zársz:

"minek szólal meg, ha nem ért hozzá?"


Kismilliószor hallani ezt, pusztán azért, mert az illető veled ellentétes nézetet vall az adott témában, ő kapásból "nem ért hozzá".


Nem számít, mennyire jártas a témában, nem bólogat és nem helyesel.

Tehát "nem ért hozzá".



Konzisztencia ötös. *taps*

2010. nov. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Régen az emberek a csillagok állásából tudták, hogy mikor lesz eső, milyen lesz a termés, mikor jó csatát vívni, építkezni, és hogy mikor lesz gyermekálldás.......

Gondolom te ezt is elutasítod, pedig ez bizonyított tény több száz tudós elismeri, de hát ők biztos nem olyan okosak, tanultak, műveltek, értelmesek mint te.

Látom téged nagyon zavar, szinte már irritálnak azok az emberek akiket ez érdekel, sőt aki hisz is benne azokról mi lehet a véleményed?! Édes Istenem, hogy lehet benned ennyi sok lenézés, elutaítás egy másik ember iránt akit nem is ismersz, csak ahogy te hangsúlyoztad más a véleménye.

Ja és nem értetted a lényeget, arra kértem az olvasókat, hogy azok írjanak akik tudnak is valamit, akik ezzel foglalkoznak, és nem azokat kértem akik éppen hereverélnek, és épp azon gondolkodnak hogy na, vajon most kit sérthetnék meg a sok baromsággal amiket írtak nekem mint, válasz. És ha te így is gondolkodsz erről a témáról, nem lehetett volna emberi hangon az írni, hogy pl.: Te komolyan hiszel ebben vagy ne csináld ez hülyeség..... Miért kell lenézni másokat és megalázóan válaszoni.

Én nem ismerlek, de neked is biztos vannak hülye dolgaid, én mégsem néznélek le, és bántanálak meg, de hát ez attól is függ, hogy kit hogyan neveltek, és ezzel nem megséreni akartalak.

2010. nov. 27. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!