Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A miskolci Julia jósnőről mi...

A miskolci Julia jósnőről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2020. jan. 16. 18:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/119 Krisztian 7712 ***** válasza:

Az igazság kiváltja a dühöt.

Azt hiszem bele tálaltam.!

2023. szept. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/119 anonim válasza:
Nevetséges vagy Már el mondtam, és az a dühítő hogy OK nélkül bántod Julimamát!! Mocskos
2023. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/119 Krisztian 7712 ***** válasza:

Szép napot .

Kicsit kacifántos történet de ssjnos hihető kezdődőt kb 1994korul anyám elment egy jósnőhöz gondolom mindenki ismeri miskolci julia aki papp sándorné neven futtatja magát jósolt neki majd mondta neki menj haza te leszel az özvegy lám csodát apám rá egy évre elment .ez sajna már alom mai nappal vissza néztem az összes hívásom és képeim és beszélgetéseim és rá kellet jönnöm hogy a nő igen nagy köze volt hozza .

Mivel adót neki könyvet anyámnak vidd haza kis papirra firkált neki össze vissza valamit .

Azt hiszem elég sok embernek ismerős lesz a sztori járt ott igen sok ember .

Na akkor vágjunk bele meghalt apám majd újból anyám önszántából elment hozza mondja neki a videót amit csináltál égesd el és mivel ott lóg a falon a nőnél zambó jimmy a kepe a nagy halot látó és mi egymás n én mit sem sejt kb 17 vagy 18 voltam apám elvesztése után az se tudtam jó formán mi történik.

Na sebaj meg próbálom családom segiteni a gyász után. Elnyomni mindent majd telt múlt az idő és anyám ismét hazajön főztem nektek rózsavizet meg kell inni .

Most már tudom internet segítségével.

Mi is az tehát részben van benne vitamin de másik részben hallucinogén anyag .

Hát ez rajtam nem segítet azt hiszem az igazsag miatt mivel mindig is sejtettem hogy van az hogy 120kg ember 45 kg rá lefogy és meghal .

Már tudom mi történt mivel oly sok minden történt azóta

Mi nap tálaltam egy videót és Szént Györgyi Albert .

Aranyos ember volt Ajánlom mindenki figyelmébe.

M1 riport videó.

Na osztálytársaim ha valaki emlékszik e meg rá hogy táskával mentem diplomata és tettem rá valamit ?

Most ott járunk vissza kaptam emlékeim igen nagy részét és lám csodát újra látok. De sajna igen sokat .

Emlékszem apám rá mikor aludtunk és nyitva az ablak és hallom hogy ember húzza a lábat és kinézek látom az árnyékot hogy mozog mondom apámnak gyere mert lopjak a benzit kocsiból.

Apám mondja hol nem látom mondom ott és tényleg gyors rendőrség és máris meg van a tettes na ez volt 2x .

Folytassuk akkor .

Ez a nő hat hol kezdjem akkor ja kis papir mire is jó amit adót anyám hol a pénztárcájába hol a feje alá tette sőt mikor elment( meghalt)még akkor is tálaltam nála .

Nyomozásom alatt kiderült a nő férje valami hires miskolci pschio.!laikus ként a családba volt mit tanulni 2 könyvet adót ki a nő igen sok segítséggel mind ezt fel építve arra hogy hogy játszunk emberekkel.

Az első vállás fel év alatt fel építettem egy házat de ne szaladjunk előre anyám elküldte a nőhöz az exet anno 2009 ben meg tudtam utólag szülj neki gyereket így kezdődőt a család ő is haza hozta a rózsavizet meg két nyakláncot és mondta neki az exnek hordjátok hordtuk minden jó volt egy darabig amikor 2015 vagy 16 ban ház építés január 500 ezer majd június 4m haz meg van majd 6 hónap alatt lakható is na de már november már csak a kazan és kész minden utólag meg tudtam ő meg evvel a izével meg szentelte a házat mint ahogy nő mondta neki se a kazan nem lett felszerelve plusz poén dec 4 lakás kijelentő ajándék nekem gondolom a fizetség.

Nem értettem mi szar folyik most már tudom mivel elmondta el kotyogta megint meg itta ezt löttyöt január közúti veszélyeztetés hamis vád ellenem mondom neki itt állj meg én kiszalok erre ő ram hívja a rendőröket és elvittek fél napra mai nappal már tudom a szer hatása Hallucinogén anyag .

Nagy nehezen helyre állt a beke és utána ment tovább az élet. Építünk nem pusztítunk igaz Na akkor covid előtt ki megyek legyen tető csere .

3 hónap és meg van .mondja a fiú apa te már nem jösz haza de hogy is fiam hogy ne már meg lesz a tető és jovok .

Úgy is volt jovok haza ház előtt két rendőr fogad anno .

Mondom mi a grand van már megint mondja a rendőr bácsi menjenek be beszéljen meg .

Mondom jó Oke 1 hét volt a nagy -beszélgetés meg zsaroltak 10miloval egy lakcim kartyaert igaz .

Másnap jött két rendőr és tettlegesség miatt ki tessékeltek a házból hazugsággal mondom a rendornek milyen tettlegesség volt ?hol pakolják össze van 30 percem na Oke.

Hívóm az ügyvédem.

Na tanács búcsúzz el a gyerekektől meg történt.

Még mindig nem értem mi a franc van már megint

De később tehát most éreztem meg szédültem az inagtalnba és a lakásba.

De hogy vágyok én beteg .

Rá jöttem miért.

Válás na sztori .

Kb 80 szor láthatás gyakorlás rendőr mi egymás bíróság kapcsolat tartás akadályozása és stb .

Mondom magamba ez nem én vagyok itt jön ki az irányítás.

Egy ismerősöm segítségével ki derült.

Van baj nem kicsi itt a múltba kell keresni na nézzünk szét elkezdtem kutatni meg is tálaltam

A nőt.

Meg hirdetve .

2017 tol borult a hazugság nála több ember hol lakást veszíted és stb volt aki lábat veszítette el .

Majd ő segít mindenkinek de ne hogy már jól érezzék magukat .

Jó és rossz mikor mi .

Anyám halála szét néztem embereken hogy van az hogy anyám beteg majd hirtelen tüdő rák előtte a szív műtét es ra jottem a nyomozas soran álmaba bantja az embereket

Vagy mint anno fénykép alapján nem érted mi ?

Hát igen én se értettem tálaltam olyan embereket aki tv nem meri bekapcsolni.

Vélem is meg próbálta sőt nagyon közeli ismerősömmel meg ennél dúrvabbat olyan dolgot hogy szégyelje magát és f3lelembe tartsa a az embert ez a lényege mert akkor tud irányítani.

Na anyám halála adót neki nyakláncot anyámnak képet ujjlenyomattal.

És addig sanyargatta lelkileg míg csak meg halt de ő neki isten szobra van mert azt szereti na itt a gáz .

Bálvány imádó senki nem jött rá igaz de bölcsen mentétek oda tanácséért.

Majd ő besegít csak fizes neki .

Még egyszer elég egy fénykép már az se kell

Lám face .

Alomba turkálás hiszékenység igaz .

Poén mai nap 2019 bejegyzés anyám álmodod valamit .

Ügyvédemnél mivel ez már nem gyógyítás hanem ellenkezője .

Rozsa viz hatása a szervezetre utána tud olvasni mindenki és ha meg keresed vegyületileg meg van minden .

Fénykép igaz az szó szerint irisz kutatás vagy arc minden test belsőleg ottvan arcon és kézen és lábon tehát kell ilyen bohóc valakinek

Nálam két ember halála.

És plusz vállás ja irányítás gyenge ember irányítása itt jön képbe a férj ő tölle lehet meg tanulni hogy lehet manipulálni az embereket olvasol kis jogot hozza és már te vagy a leg okosabb .

Mi nap gondolkoztam és ki tálaltam valamit jé valaki ugyan azért nobeldijat kapot.

Én mást kaptam meg az igazságot mi is a szélhámosság valaki részéről és miért halt meg apám.

Tálaltam a papírok közt 6 hold földet amit anyám halála előtt össze készítet mint aki tudta előre meg fog halni

Érdekesség anyámnak azt mondta nő az egyik gyermek fogja apám vagyonát meg találni.

Sok a szerencse .

Még tálaltam igen

Kedves rokonom nagyon szépen köszönöm hogy el mondtad hogy igen van réges régen meg is van meg .

Kérdem én kedves mi a fontos a vagyon vagy a család vagy így kárpótolod a másikat kit ?kérdem én

Vagy úgy vagy vele sírba viszi a titkot mivel ne derüljön fény a játékodra.

Szerintem igen sok ember magára ismer hires nő

Lényeg mi a hiresség.

2023. szept. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/119 anonim válasza:
Tanuljàl meg rendesen irni mert nagyon nem az erosseged az íràs.Össze vissza irkàlsz minden hülyesèget..Szerencsètlen!
2023. szept. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/119 Krisztian 7712 ***** válasza:

Tapasztalataim .

Játszik a vérnyomással ideg pontokkal .

Tehát arra megy ki hogy meghaljon az illető.

Honnan veszem anyám -beszélgetései között tálaltam olyat hogy álmában a Rozsa viz hatására félelembe tartotta .Tehát egy értelmű a válasz embereken kísérletezik.

Hogy majd valami senki legyen .

Számomra egy szar keverő a nő.

Na mivel igen sok segedet képzet ki és olyan sok kárt emberi nem anyagi inkább MENGELÉNEK HITLER SEGEDJENEK HASONLITANÁM.

volt ideje ki tanulni a gonoszságot és az emberek át verését isten oldalán hiszen mivel lehet megvezetni őket.

Mind ezt a pénzért mivel lassan az se boldogítja így vagy ingyen kiszorakozza magát csak azért amit össze harácsolt hazugsággal így meg védje.

Ja hogy ki vagyok én.

krisztián Sandor Tiszaújváros

Családi kép ha már engem is meg hazudtolt .

Nem vagyok se rasszista se vízi mint előadásával látszik.

Család szerető apa akit ő előre kitervelt mint utólag rájöttem.

Úgy hogy engem is a Rozsa viz hatása allatt tartot ne las tisztán.

Mi az ára annak aki nem gonosz kicsit se .

Más kategóriába esik az illető.

Szán szándékkal teszi tönkre az embereket .

Hallomásból az egyik nő a kórházban a betegekkel itatja meg a rózsavizet.

Ha ennyi bizonyíték nem elég hogy bele lás egy hamis nö be aki a pénzért csinálja úgy hogy saját ismerősein kísérletezik.

Néz szét magadon .

2023. szept. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/119 anonim válasza:
Minden amit leirsz hazugság nem valós dolog! Krisztiánka ha annyira ismernéd akkor tudnád hogy bizony vannak unokái is.. te nagyon idióta látom hogy mennyire ismered őt. Azért mert neked meghalt anyád meg apád dolgozd fel ne mást mocskoljál…
2023. szept. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/119 Krisztian 7712 ***** válasza:

Tapasztalat.

Új Magyar !

Hogy írtad kedves Rendkívüli gyógyító.?

Aki orvosokkal beszél?

Remélem van diplomákra?

Jövőbe látás?

Halott látás?

Mekk elek van még valami cég táblád?

Felteszek a miskolci oldalra

Mivel látom az igazság büdös!


A rák ellenszere .

Nyugodt élet.

Amit te csinálsz avval hogy embereket félelembe tartasz az semmire se jó avval hogy a vendégedre mosolyogsz avval csak az baszod őket

Tudod mit veszítettem el te plakát nő

Amikor szemebe hazudtál. 1995 tol és most engem akarsz még felemleniteni ügy hogy a gagyi férjeddel együtt.

A szeretteim a családom és te mindvégig évvel szórakoztál ügy hogy .

Jobb ha befejezed nálam amit kiírtak tv nem merem bekapcsolni mi egy más csak azért hogy hazugságod szőnyeg alá tedd szobor mögé bujkálsz mindenkinek kell hobbi .

Van nálam elég bizonyíték.

A művedre

2023. szept. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/119 anonim válasza:
Arra már nem lennel ember hogy ezt el mondd neki.. Ne itt legyen nagy szad!!!
2023. szept. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/119 anonim válasza:
Ide hiaba fogod irkálni a nagy kamu tapasztalataidat hát azon kívül hogy minden írásod meg fogom mutatni neki!
2023. szept. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/119 Krisztian 7712 ***** válasza:

Kedves .

Mutasd nyugodtan de szerintem nem nagyon kell gondolom ha ehez volt esze akkor arra is volt hogy vegyen számítógépet.

Ja lehet tudd olvasni ?voltam eleget hazudót eleget.felre vezeti az embereket .

De mindenki maga tudja .

Orbán fajta csak kicsibe .

Más részt munkába menet egy jó gondololat emlőrák? Kérdésem nem lehet c vitamint fecskendezni a daganat helyére és levágás és kémo helyet lézeres levágás csak a sejtet mivel a c vitamin új eret csinál a daganatos sejtre és elő segíti a burjánzást na akkor elmeletielg a lézerrel el lehet távolítani ill.égetni a sejtet majd egyéb dolgokkal vitaminnal javítani a sejt gyógyulást ha meg nem lopót eleget a nő mutasd neki te irasod helyett .

Ezért kápót nobeldijat a csávó hogy erre rájött

Dipl táska. Kérdezd mit jelent tölle?

Mit csináltam 6 7 8 eves koromba es miert most kapom vissza az emlekeim ?

A nagy gyógyító igaz .?

Ki kellene dugnia az orrát a házból és sétálni.

Nem akar menni a tv be?

Nem ezt akartad ?

Nem volt téma az asztalnál?

Mit csináltál idáig?

Olvasd vissza ez a nő robb embert baztatot hogy kénye kedvére.

Én végig néztem mit művelt csak csöndbe mivel tudtam éreztem nem egyenes.

A tükröt meg kéne fordítani a házon.

Hát ahoz már nincs elég bátorság

Miskolc csillagpont rádió ajánlom figyelmedbe velem pont az ellenkezőjét csinálta amit gyakorolt rajtam át kell élni a cipőt.

Járd végig az utam amit nem biztos hogy én csináltam.

Mi számít a pénz vagy gyógyulás hogy tovább élsz?

Sejthez alap anyag kell a gyógyuláshoz.

De nem mindegy mit veszel be és honnan.

Aki könyvet irat erre a játékra?

Van esze hozza .

2023. szept. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!