Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A miskolci Julia jósnőről mi...

A miskolci Julia jósnőről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2020. jan. 16. 18:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/119 Krisztian 7712 ***** válasza:

Tapasztalat

Hely meghatározás.

Anyám telefonjáról is -beszélgetések amiben leirt olyan dolgot ami nem igaz pl.

A saját beszéde mi kell még?

2023. okt. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/119 Krisztian 7712 ***** válasza:

Tudod mi az hogy önzetlen SZERET?

Nálunk alap vonás.

Tudod mi az törődés.

Tudod miért vettem le a írást?

Mert nem helyes döntés bíróságra adni ha már idáig át vert éljen sokáig én nagyott vesztettem de éljen sokáig!

Azt kívánom.

2023. okt. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/119 anonim válasza:
Figyelj már Krisztiánka ha neked bárkivel is problémád van,akkor azt miért nem mondod el személyesen az illetőnek? hm? talán mert nem mered, mert ehhez már nem lenne bátorságod mert teis tudod jól hogy azok amiket itt irkálsz nem igazak.. Elmondtam már neked nagyon sokszor leirtam hogy azért mert neked szerencsetlen életed van/volt azért ne okoljál mást.. tegyél érte hogy jobb legyen. ÖSSZE vissza irkálsz nehezen lehet néha ki venni mit is irsz.. És még egyszer Julimamárol szálj le.. Arra nem gondolsz ha ő olyan rossz lenne amiennek te beállítod a hülyeségeiddel eggyütt akkor nem keresné hívná őt ennyi ember , nem mennének hozzá segítségért a gyógyulásra stb..köztük idős fiatal gyerek mindenki.. Ezen gondolkozzál el jó?! Én 1évig voltam nagyon beteg, ő gyógyított meg engem aztán kis idő mulva a paromat is! Ugy hogy előzőleg kerek 1évig jártam minden féle orvoshoz.. ugyhogy nekem te ne akard meg magyarázni meg nekem te ne irogassál ilyeneket Julimamáról a saját házad portáján sepregessél jó???????
2023. okt. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/119 Krisztian 7712 ***** válasza:

Kiválló képességű Gyógyító Papp Sándorné Kanalas Jullianna orvosokkal és Psychologusokkal dolgozik együtt itt már bűzlik?

Nem ismerős a szöveg Nadasdy Jozsef?

2023. okt. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/119 anonim válasza:
Igen jól írod kiváló képességű gyógyító ! Mi bűzlik neked??????????
2023. okt. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/119 Krisztian 7712 ***** válasza:

Baráti zsolt .

Szerintem jobb de ember és gyógyító is másik része olyan ember.

Soha nem volt semmi bajom .

Másik része igen sokat éreztem tű szúrást magamon így gondoltad .

Fő ütő eret ér szúrás és máris baj van érszűkület.

Igazad van kiváló gyógyító.

Tudod sokat utazom .én beszélek emberekkel van nálam meglepetés nyugi .

Hosszú életet ja engem is megfenyegetet miss pschio.

Valami nem jött össze nála.

Sőt más ember balesetet szenvedet.van olyan akit befolyásolt abban hogy normális életet éljen azért hogy neki jó legyen .

Amikor arra gondolsz akivel foglalkoznak az jó.?

Így légyen.

Ha még apám élne és szerintem igen sokan igy vannak .

Be mutatnám neki .

De előtte azt a 6 hold földet kell vissza szerezni amit a Rozsa viz hatására feledésbe merült.

Csupa pozitív nő.

Örülök hogy meg gyógyítót.!

Szívből. Erezd jól magad .

2023. okt. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/119 Krisztian 7712 ***** válasza:

Még valami .

Latod a nevem .

Na ez gerinc!

Részemre a kárt okoz .

Igen nagy károkat!

Amit ő tudd mivel mindent .........

2023. okt. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/119 Krisztian 7712 ***** válasza:

Részemről elnyomó.

A másik része látom nem érted meg Szent Györgyi Albertet.!

Részemről 0.

2023. okt. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/119 Krisztian 7712 ***** válasza:

Kis segítség.

Könyv nélkül beszélek németül.

Autót szerelek.

Vezető vagyok.

Szakmákat könyv nélkül. Stb.

Tehát jelenleg mit át élek és tudok és művelt az nem építés elnyomás ilyennel már volt dolgom bőven.

Olyan könyvet ki adni amiről semmit se tud .

Egy fikció.

Na ezt az emberek meg eszik jó piac .

De ez nem gyógyítás.

Utána ha ki akar szalni es ra jott a munkajara azt nem engedi de ezt mind tudta mikor is ?

Amikor elkezdte .

Ill 2015be .

Mit szeretnél meg tudni julika?

Áldásom kísérjen

2023. okt. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/119 anonim válasza:

Hol vannak ezek az emberek hm? Akikrol beszèlsz? Mièrt csak te vagy egyedül aki ezeket irja..

Figyelj èn nem tudom hogy te veled mitörtènt de jóhogy már nem Julimamát okolod mindenért minden szarságért ami történt az életedbe.. Nekem ne probáld meg megmagyarázni hiszen én nem pár napja ismerem őt ,hanem évek. Nekem minden úgyvolt ahogy ő mondta,rengeteg mindenbe segített és segit mai napig. Kérlek ne bántsd és ne mocskold .. Vagy jót mondj Vagy semmit! 😉Elmondtam már azt is neked hogy ne itt legyél nagy ember,állj elé és mondd el.. Ugye már ez nem menne???!!! Hagyd békén a mi Julimamánkat! Ilyet meg ki se találj hogy téged ő megfenyegetett.. beteg vagy?

2023. okt. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!