Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A miskolci Julia jósnőről mi...

A miskolci Julia jósnőről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2020. jan. 16. 18:49
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/119 Krisztian 7712 ***** válasza:

Szia .kedves névtelen.

Matekból jó vagy?

Az jó pár év álat nem ismersz meg embert se egy életen át.

Mindenki azt mutatja amit látni akarsz .

Majd idővel mikor baj van rá jösz ki volt és utána fogad el.

Nem mindegy ki csinálja a bajt és bajban segít.

Amit lától az emberen nem biztos hogy az üss fel egy kártyát és jósolj neki .!

Hogy el induljon az úton de rajta van a választás melyik útra megy amit mondasz vagy nem tetszik és ellenkezőjét csinálod.

Ezt is mondta ?

Ha nem tetszik a mondat néz másik véleményt?

Akkor lesz bölcs az ember a sebekből.

De van amit jóra vagy semmire .

Mi a jó?

Na ezt magadba döntsd el ?

Mentő öv számára.

Mi az érték?

Van ember a családjáért fel áldoz mindent ?!

De lehet nem jó?

Miben segít írd ide ?adok és én is rá választ?

Mi tol félted?

A nevét a munkásságát vagy a szart amit kavart?görbe az a tükör nagyon .

Anonimus?

2023. okt. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/119 anonim válasza:
Ne a nevemmel meg az idővel foglalkozzál! Inkább azzal hogy kerülöd a kérdésem. Miért nem mondod el annak akivel bajod van?! Ja tudom.. Mert már arra nem lennél ilyen nagy ember,és nem lenne ilyen nagy szád.. Mert teis pontosan tudod hogy nem igaz. SZERINTED csak józan paraszti ésszel gondolkozzál el te analfabéta Krisztiánka hogy ha ő olyan rossz lenne mint ahogy te be állítod mi haszna származna belőle hogy másoknak tesz keresztbe??! Semmi..! Ha meg mint ahogy te állítod olyan régóta ismered,akkor pontosan tudnod kéne mennyien járnak hozzá,mennyien keresik hivják segítségért miegymás..! Szerinted akkor ennyien vissza járnának meg kérnék a segítséget???!! Gondolkozzál már el.. Nekem rengetegszer bizonyitotta Julimama hogy vigyáz rám és családomra! Ha ő nem lett volna nagyon sok minden nem igy alakult volna az életemben.. Nagyon sok rosztól megvédett bennünket! És vigyáz ránk mai napig is.. Mint mondtam engem gyógyított 1évig voltam beteg,számtalan orvosnál jartam. Ő pedig meggyogyitott engem aztán a páromat is! Sok problémáinkal fordultunk már hozzá, akármi baj van mindig meghalgat tanácsot ad. Eggyütt érez! Nekem amit megjósolt 2évvel ezelőtt minden de minden úgy alakult még a leg apróbb dolgaim is! Ha gondom volt a nap bármeik orájában hivhattam mindig szép szavakat kaptam tőle mindig tanácsot adott mindenben ja és ez ígyvan a mai napig is! A múltam nekem nagyon sötét.. minden ami történt benne úgy hogy én egy szót sem szoltam,és ő szorol szóra elmondta. Azt amit csak én tudhattam. na de nem fogom neked ide leirni minden dolgomat ! Hiába probálod te Julimamát be mocskolni nem fogod tudni. Te ahhoz nagyon nagyon kevés vagy! És most is csak azt tudom mondani.Gondolozz el! Miért történik veled ennyi szar dolog?! Megmondom. nem kellene őt bántanod😉
2023. okt. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/119 Krisztian 7712 ***** válasza:
Ki hogy vette a not nálam 3z a fel állas és szerintem az ügyvédnél is .!
2023. okt. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/119 anonim válasza:
A nem létező ügyvédednél? na ne nevettess.. Nevetséges vagy!
2023. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/119 Krisztian 7712 ***** válasza:

Így van ahogy mondod .

Persze persze .

Jó reggelt csipkerózsika.

A kenyér még mindig 1.50 ft.

2023. okt. 3. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/119 anonim válasza:
Korán reggel nyomorodj meg
2023. okt. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/119 Krisztian 7712 ***** válasza:

Szia sikerült.

Na a buli az csak elnyomja a betegséget mint egy köd.

Amikor felszal megtudod mit kaptál tőle.

De tudom mire hajt a kis mengele történelem óra meg van ugye .

Kis bajuszos

2023. okt. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/119 anonim válasza:
Utoljára irtam le neked te nagyon analfabéta ! Egy normális mondatot nem tudsz meg fogalmazni.. agyon iskolázott..! Jó lenne már ezt az időt amit arra forditasz hogy bántasz mocskolsz másokat inkább a gyerekeidre szánnád..! Ne az én Julimamámat bántsad azért mert te egy szerencsétlen nyomorék ember vagy!
2023. okt. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/119 Krisztian 7712 ***** válasza:

Szia koszi az uzit .

Aranyos vagy

Jó éjt neked

Ui úgy feküdj le két pénzt tegyél a szemedre és tudod miért a révésznek és ha nem érted kérdezd júlimamad ő majd meg mondja a halot látásból.

Mi is az.

Na meg valami adj neki is 2 db miért? Majd ő meg mondja .

2023. okt. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/119 Krisztian 7712 ***** válasza:

Tudod mit művelt.

Rak kutatást rajtam és családomon.

Mind pschiologiaval együtt.

Jó éjt mindenkinek .

2023. okt. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!