Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A miskolci Julia jósnőről mi...

A miskolci Julia jósnőről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2020. jan. 16. 18:49
 71/119 Krisztian 7712 ***** válasza:

Kellett a visszajelzés.

Igaz? Feltűnősei viszketegség 2015 unalmas volt az életed múmia.

Ja értem a ferjed fasza már kévés menj ki a temetőbe remélem összefutunk ott .

Vagy urnába őrzöd otthon .

Csinálj belőle sütit azt etesd meg a lányoddal.

Még nem jöttek rá hogy hazug lada vagy .igazi indiai.melyik megyéből? Viselkedésed részemről egy pschio aki több családot tett tönkre azért hogy pénzed vagy teszt volt legyen és nem néztél senkit .legalább már tudom hogy ölted meg anyám és apám.

Julika .

2023. okt. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/119 Krisztian 7712 ***** válasza:

Neked olyan emberek kellenek akiket te irányítasz és el hiszik a hülyeséget amit csinalsz és meg légyen isten hívő is.

Ezek úgy gondolod buták csak hát az ő életük mit sem számít neked azért titokban tudjál velük játszani úgy hogyha nem beteg majd lesz te csinalsz neki betegséget ezért kell a szobor mint istent játszva igaz ?

Ismered a karikás ostort van amikor a gazdáját üti meg akar milyen profi

Sok szerencsét neked .

Nyugodt életet kívánok neked további sok beteget .

2023. okt. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/119 Krisztian 7712 ***** válasza:

Tedd el a zambó jimmy képet jó lesz még neked .

Avval könnyű volt át verni az embereket igaz .?

Tudod mi a baj hogy kókler vagy és szelhamos de ne várjunk többet egy indiaitól aki borsodi .

Tudod mikor leszel te gyógyító amikor szent istvan lesz újból a király.

Mint ahogy írtam vagy nem nagyon beteg voltam igen sok tanúval.

Hang felvétellel nem tudod miért.?

Sokan nem tudjak nem gyógyítód meg őket csak elnyomód a betegséget és duplán kapjak vissza .

Ez így volt a rozsa vízzel is halott látás itt van a szeretted itt ill melletted és tényleg tud persze a saját agyad meséli el neki .

De nyugi majd kis papir meg oldja hogy tudjon játszani veled .

Az már nem volt buli .

Kellett új cég tábla.

Most van a gyógyítás születet gyógyító vagy igaz?

Részemről patológus vagy egy 0.

Öcskös.

2023. okt. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/119 Krisztian 7712 ***** válasza:

Tudtad hogy a hitler -félesége csináltatta az esernyőt az embereikből minél több tetoválás annál jobb volt az esernyő meg látásom ugyan ez .

Most volt egy dokumentum film míg pihentem jó is tv .

2023. okt. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/119 anonim válasza:
Annyiszor le irtam màr neked hogy mièrt ide írod neki címezve? hm? Az o szemèbe màr nem tudnàd elmondani így ezeket mert nem lenne bàtorsàgod hozzà hiszen nem igaz amit írsz! Ha èn megtapasztaltam a sajàt boromon hogy 1èv ko kemèny betegsèg utàn Julimama gyogyitott meg ès làm ez volt 3ève azòta sincsen semmi bajom hàla az urnak sot mèg jobban èrzem magamat! Ugyan ezt tudom elmondani a csalàdomrol is hiszen a pàromat is o gyogyitotta meg azòta is koszonjuk szèpen nagyon jòl vagyunk! Csùnya dolog amit ide leírtàl a fèrjèvel kapcsolatban ès a lànyàval! Annyit tudok erre neked mondani hidd el o nagyon jol tud mindent. De ezèrt amit leirtàl jòt ne vàrj az èletedbe ès azon se lepodj meg hogy a balszerencse jò baràtod lesz remèlem minnèl hosszabb ideig. Àllandòan ezekkel a hangfelvèteleiddel vagy akkor mutass nekem bizonyitèkot?! Ne csak irkàlj össze vissza meg ne csak hang ember legyèl. Àljàl oda akkor ès mutasd fel amid van. Ne anyàddal meg apàddal takaròzzàl àllandòan mert ez meg nekem baszottul unalmas màr..! Szerencsètlen vagy fogadd el! De ezèrt a szànalmas èletedèrt ne az èn Julimamàmat okoljad te fa***o !
2023. okt. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/119 Krisztian 7712 ***** válasza:
Jó éjt kamuka.
2023. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/119 anonim válasza:
Anyàd meg apàd a kamu te szerencsètlen. Jobban jàrsz Abba hagyod Julimamàròl az irkàlàst te
2023. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/119 anonim válasza:
Dogoljel meg a csaladoddal eggyutt
2023. okt. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/119 anonim válasza:
Ugye mar amikor irom neked hogy mutasd meg a bizonyitekot egybol nincsen ilyen nagy szad? En vagyok a kamu? En csak az igazsagot irom Mamarol te nyomorèk. Remeljuk a gyerekeid nem ilyen idiotak lesznek mint te vagy!
2023. okt. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/119 Krisztian 7712 ***** válasza:

„A szorongásnak nagyon magas a feszültségszintje. Na most, a léleknek van egy védekező mechanizmusa, hogy a nagy feszültségeket redukálni akarja, egy redukciós mechanizmus. Ez pedig úgy van – megint gyereknél mondom a példát, de felnőttnél ugyanígy van –, hogy hall valami ijesztőt, amihez ezt a tárgyatlan, tehát megfogalmazhatatlan veszélyeztetettségi érzést hozzá tudja kapcsolni. Lajoska azt hallja, hogy a szomszédba betörtek, és attól kezdve a betörőktől fog félni. Hozzákapcsolódik egy racionális tárgyhoz ez a tárgyatlan szorongás. Az is rossz, de könnyebb elviselni. Azt hallja, hogy a nagypapa meghalt leukémiában, a haláltól fog félni, és így tovább. Tehát keresi a tárgyakat, amihez a szorongását hozzá tudja kapcsolni. Jön az apja, akinek a hiúságát bántja: ’Ilyen hülye az én fiam. Hát nem lehet… Mitől félsz, édes?’ És mert a gyereknek a Piroska és a farkast mesélték előzőleg, azt mondja, hogy a farkastól. A papa elmagyarázza, hogy nincs farkas, Magyarországon különösen nincs. De a gyerek fél. A papa türelmetlen lesz, azt mondja, hogy ’Nem lehetsz ilyen hülye, szállj ki az ágyból, nyavalyás, hozom a zseblámpát! Gyere, bevilágítok az ágy alá. Van farkas? Nincs! Szekrény alá. Van farkas? Nincs! Sublód alá. Van farkas? Nincs! Na látod!’ Ezzel a módszerrel lehet aztán a végletekig felfokozni a gyerek szorongását, mert ez benne úgy fogalmazódik meg, hogy ’Most nem volt farkas, de lehetne. Hát a papa is bevilágított a sublód alá!’” Popper Péter Félelem, hit, gyógyulás című előadása teljes terjedelmében megtekinthető az Auditóriumban, egyedileg és előfizetés keretében is: www.auditorium.hu

Így vonatkozik a jó istenre is ki hisz ki nem .

Na csa .jó éjt

Közönséges szarvazó munkával tetted tönkre családokat.

2023. okt. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!