Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Keresztények! Jóshoz menni és...

Keresztények! Jóshoz menni és a jóslás, bűnöknek számítanak?

Figyelt kérdés
Majd szeretnék jóshoz menni! Fontosak lenének a válaszok!

2020. jan. 30. 12:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

hát ezzel a sátános résszel vannak fennakadásaim, a görögök anno nagyon is hittek benne, a jóslásban. Delphoi jósda...de mivel az egy többiekben való vallás, így pogánynak és eretneknek minősül...

Számomra a jelenések is, jóslat, vagy bejön vagy nem.

Az Ó szövetségben Dániel is megfejti a fáraó jósálmát.

(szóval a Bibliában is vannak rá utalások, álomfejtés, jóslás...talán csillagászat is, de abban már nem vagyok biztos...Szerintem attól függött, régen, hogy melyik vallásba tartozó jósolt, elemzett. Judea népének csak a Próféták (Isten). A Minósziaknak Delphoi (Apollón) )

Ahogy mondod: Tehát ez olyan mint a "válaszd a hazai terméket"


Viszont a többivel egyet értek, ha hittel és bizalommal fordulsz az Úrhoz, nincs másra szükséged.

2020. febr. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Igen
2020. febr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
69%

A biblia jól leírja, hogy minden relatív. Önmagában ilyen dolgok nem lehetnek bűnök. Értelmezd is, ne csak olvasd a bibliát.


Attól függ mit szeretnél. A jósláson belül is millió ágazat van, nem tudhatjuk mit és MIÉRT szeretnél.

A jövő tudása nem ránk tartozik, érdemesebb valami személyiségelemzést kérni, többre mész vele. Így is azt fogják a jósnak mutatni fentről, amit átadva neked hallanod kell. A megfelelő gondolatok, érzelmek megteremtéséhez, amik fejlődést váltanak ki benned.


Szóval az 'bűn', hogy amiket leírtam nem tudod, felesleges dolgokra törekedsz a lényegesek helyett, amit a sors által megtanítanak majd neked fentről.

Nekem pl betört az orrom, mert hajszoltam a sorsomat.

A saját megnézéseimet is össze-vissza manipulálták. Szóval nem egy tapasztalatlan elméjű jós egyszer mondta félre, mert fentről manipulálták, hanem engem manipuláltak sokszor. Szóval... ahigy szeretnéd, barátom, de a jövő tudása értelmetlen. Nincs vele dolgod.

2020. febr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!