Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi az a rontás?

Mi az a rontás?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy rontást rak rám a jós? Odafent nem büntetik meg az ilyesmi miatt őket?

2020. júl. 7. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
De. Odafent megbüntetik. De az a halála után következik be és nagyon sokan azzal nem foglalkoznak. Akár hiszed, akár nem, vannak ilyenek. (Odafent azt is számon tartják, hogy valaki josoltatott-e magának, hiszen az is a gonosszal valo cimborálás egy szintje!)
2020. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

KAMU!

Azért mondja, hogy lehúzzon.

2020. júl. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És ha rontást rak rám azt le is lehet vetetni ha ilyenről volna szó? Számontartják hogy ki jósoltatott?
2020. júl. 7. 17:07
 4/11 A kérdező kommentje:
Tud rám olyan átkot szórni hogy meghaljak én vagy valamelyik rokonom? Ugye nem?
2020. júl. 7. 17:42
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
😂😂😂😂😂😂😂😂
2020. júl. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
4 A mágiával lehet gyilkolni. Sőt gyilkolnak is vele.
2020. júl. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%

*Odafent megbüntetik. De az a halála után következik be


Ennek egy része hazugság.


Odafent büntetik, mind az indítót, mind a személyes eszközt akit megbíznak, csak annyi a különbség, hogy míg egy ilyen indító ember kaphat még kegyelmet, a személyes eszköz boszorkány, mágus aki meg lett bízva, attól a pillanattól kezdve amikor a lelke átlényegül teljesen, megsemmisítő átkot kap, és nem lesz lehetősége kegyelmet kapni. Amit ők tudnak is, mert egy idő után kapnak kinyilatkoztatást Istentől, de csak arról, hogy megkapták ezt.

2020. júl. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
7+ Az indító (megbízó fél-aki megbízza a mágust, akár kit)minden esetben kap büntető átkot, ami előbb útóbb rajta is, és a leszármazottain, és a közvetlen környezetén is jelentkezik. Az egyik ilyen pl. a válás, a másik a női eü. problémák+vetélés, halva születés, meddőség és ezen felül különféle betegségek.Balesetek stb .
2020. júl. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2020. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem kértem, csupán egy számomra idegen helyen egy külföldi hùzott nekem lapokat. Nem is vártam, csak hozzá fogott. Mit ne mondjak: Egyáltalán nem bízok ebben, de abban igen, hogy ártó szándéka volt. Eltette a szemüvegemet, majd aztán hirtelen eltűnt, az újabb az meghajlott a kezemben, a PÉNZTÁRCÁM eltűnt , stb stb. Nem hiszek ettől megvilágosodást, sem megoldást, csak bárgyù hamis jövőképet. De az biztos, hogy visszabassza a sors mindenkire, csak az kifürkészhetetlen..
2020. júl. 24. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!