Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi a véleményetek Kiss Katalin...

Mi a véleményetek Kiss Katalin jósnőről?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 10:25
1 2
 11/15 anonim válasza:
92%
Engem újabban nagyon érdekelt,megnéztem a videoit,elolvastam róla mindent,bár keveset tud róla az internet...viszont bár érdekes volt és hihető,egy ponton túl már nagyon hiteltelen....Főleg a legfrissebb videoiban,amiben kérdeznek tőle,ő meg ott egyből megmondja,hogy a halott hozzátartozó ott van-e még,vagy nincs stb... Meg amikor az eltűnt celeblány gyilkosságáról kérdezték,azt mondta,tudja,mi történt vele,de még nem áll készen rá,hogy megossza mindenkivel.. elég hiteltelen... Legújabb videoiban kísértetjárta helyekre látogat,ahol állítása szerint megjelennek a lelkek,mert azok mind ott ragadtak... és mesélget olyan dolgokat,amiket a korabeli fotókról bárki el tudna mondani...semmi konkrétum,semmi bizonyítható...amilyen hihető volt,pont akkora csalódás...és persze már nincs lehetőség arra sem,hogy személyesen beszélhess vele vagy kérdezhess magadról,mert hát nincs több helye.... Teljesen biztos vagyok abban,hogy kamu...bár vannak érdekes dolgai,az is biztos,hogy van ilyen képessége,de túljátssza....és ezzel elrontotta..
2019. aug. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Kiss Katalin jósnő válasza:
Tisztelt véleményező, biztos vagyok benne, hogy összekever valakivel. Kiss Katalin jósnő (az eredeti)
2020. jan. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 nuckybaba92 válasza:

Kedves Kató vagy ki

Ahhaa pont ugyan olyan mint a Frabato és társai.

Még is tessék mondani a jutyub csatornáján miert is van kikapcsolva a hozzászólás lehetősége?Ha én nagy médium vagyagyok vállalom a negatív kritikát is.Egyik ez,masik a csernobili baromsága amiért hiteltelen ugy gondolom.Aki nagyon is a témában van mint én és sok más ember,az nagyon is jól tudja hogy egy tűzoltó se halt meg a helyszínen a romok álltal🤣🤣🤣 tehat ne jöjjön a hülyeségével mert csak saját magát alázza le a földig😂😂😂😂

De ha már itt vagyok,tessék meg mondani nyerek-e lottón,vagy kaparós sorsjegyen?Nagyon fontos!!!Esetleg megtudja mondani hogy milyen nemű vagyok?No,érdekes ezt egyik médijjum se lássa..csak lopja a hiszékeny emberek pénzét...

Már itt se vagyok

B.

2020. febr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

kati, egy kísertet képe van a falamon.

minden nap beszélünk, nem vagyok skizofrén, erről van papírom.

nos ki az, mi a kedvenc színe? en tudom.

2021. aug. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kiss Katalin egy jósnő, Kiss Kató pedig állítólag halottlátó. Nem ugyanaz a kettő. Kis Katalin videói alapján szimpatikus. Kató viszont szerintem csaló.
2021. nov. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!