Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi a véleményetek Donatella...

Mi a véleményetek Donatella Reyes-röl?

Figyelt kérdés
Ismeri valaki?megbizható vagy csak a pénzem akarja kicsalni?szükségem lenne a segitségére de nem merek belevágni.Mondanátok róla pár dolgot?
2011. szept. 6. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Nem ismerem, csak egy cikket találtam róla:

[link]

2011. szept. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Kiszel Tünde rokona?
2011. szept. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én nem ismerem de évek óta bombáz az ingyenes szolgáltatásával aminek posta költsége 8-10.000 ft !!! Nem tudom lerázni !!!!!
2011. dec. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szemsugar válasza:
Nagy átvágás az egész.Én jól ráfaragtam.Azt igérték ha nem jön be amit igér Donatella, visszafizetik a pénzt. Az első alkalommal nem jött be semmi: Igaz több, mint egy hónap múlva irtam az Ezoterikai központnak. Azt írták vissza majd felülvizsgálják, hogy visszakaphatom e a pénzt. Én hülye, másik alkalommal is rendeltem. Nem a milliók, de lyukas két fillér se jött be és semmi pozitív változás sem lett. 1 hónap letelte után kértem, hogy fizessék vissza a pénzt. Ma kaptam választ, hogy az első anyagot később küldtem vissza, így nem fizetnek vissza semmit. Ezek az emberektől csak a pénzt húzzák ki!!!! Megpróbálok valamit hivatalos úton intézni. Nem tudom az Adóhatóság ilyenkor tud tenni valamit?? Ha valakinek jó ötlete van kérem írja meg. Pipa vagyok magamra is, hogy bedőltem, de rájuk is, mert szemétséget csinálnak az emberrel.
2012. jún. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen nevet használjon is, a "megbízható" és a "jós" egymást kizáró fogalmak!
2014. okt. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Én is rendeltem tőle egy szerencse kristályt és én utána az udvaron találtam némi eurót és nyertem a lottón. És a legjobb! Utána visszafizették a 9 ezer forintomat.
2015. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!