Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi a véleményetek az ezo tv 2...

Mi a véleményetek az ezo tv 2 jósáról? Név szerint Darabariról, és Katalinról?

Figyelt kérdés
azok kíméljenek akik azt írják h lehúzás az egész,meg pénzkidobás,meg h.ülye aki az ilyeneknek bedől.ezeket a szövegeket már ismerem.azok írjanak aki már jósoltatott velük.és mi a tapasztalat?
2011. márc. 16. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Az lesz a tapasztalat, hogy átverték, lehúzták, és kicsalták tőle a pénzét :P
2011. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hehe.................de vicces vagy!!!!!!!!!!!!idióta f.aszkalap.
2011. márc. 16. 21:46
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem Sir Butcher az idióta,hanem te. Tökéletesen igaza van.
2011. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
akkor sz.opd le magad meg sir butchert is te gyökér g.eci.elpofáztam h nem ilyen vélemény érdekel,nem??????????????????????gyökér hulladékok.
2011. márc. 16. 21:52
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Én mindig állítottam, hogy az ezotéria a magasan kvalifikált, kifinomult kommunikációs készségekkel rendelkező emberek topikja. Itt egy remek példa rá. Gratulálok kérdező, sejtettem hogy csak a primitív emberek dőlnek be az ilyesminek, nem tévedtem.
2011. márc. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Tom Benko ***** válasza:
61%
Értelmes ember nem jósoltat velük (sem), ostobának meg mindegy, mit mondanak.
2011. márc. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

Látom, neked szükséged van egy jóslatra, tehát:


A közeljövőben sok pofont látok, amiért kinyitod a mocskos szádat, és megsértesz másokat. Ezért ők majd megvernek, ami téged további káromkodásra, és kétségbeesett panaszkodásra sarkall, mert azt hiszed, hogy a világgal van a baj, pedig nem, csak te vagy egy köcsög tapló, akinek kár volt megszületnie.


És ezt ingyen adom neked :)

2011. márc. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Majd én megmondom:

Kóklerek!Pénzért árulnak olyan információkat,amik nem hogy valótlanok, de kárt is tehetnek vele!Azonkívül pedig miféle dolog pénzt kérni?Az lenne a normális, ha nem kérnék, csak kapnának annyit, amennyit a pácies gondol..Pénzt kérni ilyenekért nem való!Amúgy meg é úgy tudtam,hogy az illetőnek kezébe kell venni a kártyát, hogy a rezgéseket átvegye,de telefonon keresztül aligha lehetséges ez!!Hidd el, levegőbe beszélők sunyi társasága!Az ezotéria lejáratói!Megőrült aki nekik hisz!

2011. márc. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Én is jósolok neked egy ezresért :P Elsőnek igaza van, h lehúzás az egész,meg pénzkidobás,meg h.ülye aki az ilyeneknek bedől.
2011. márc. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szerintem nem kellett volna ilyeneket irni. A kérdezőnek sem meg a válaszolóknak sem. A kérdező kiirta, hogy csak azok irjanak akik már jósoltattak velük. Valaki hisz nekik valaki nem. Mondjuk én sem hivnám fel őket de attól még nem szólom meg azt aki hisz nekik. Ezért nem kell a másikat bántani. A kérdezőnek viszont nem szabadott volan egyire primitiven válaszolnia.
2011. márc. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!