Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mik ezek a bevillanások?

Mik ezek a bevillanások?

Figyelt kérdés
Szóval ilyen velem sosem volt, hogy belelátnék a részletekbe a jövőbe. Még augusztus közepén, amikor kb 20-30 koronás fertőzött volt egy nap alatt Magyarországon, akkor félálomban bevillant egy kép 1-2 másodpercig, ami hozzáteszem teljesen szines volt, majdnemhogy el tudtam volna olvasni, és ez egy facebookos bejegyzés volt, azzal a lilás képpel tudjátok, amikor közlik hogy mennyi fertőzöttet diagnosztizáltak 1 nap alatt. Na és én ekkor 150 valamennyit láttam, a harmadik számra nem emlékszem. És ma 158 lett ha jól tudom. Ez tök fura. Ilyen bevillanások nekem még nem voltak, de aztán jött is a következő. Elkezdtem írni egy lánnyal az egyik nap, elég sokáig beszélgettünk, aztán másnap este bevillant egy kép, hogy ezt küldi nekem: Jó reggelt, és 2-3 szívecske. Hozzáteszem nem járok vele meg semmi, viszont remélem ez így lesz tényleg. Mik lehetnek ezek a bevillanások 1-2 másodpercig?

2020. aug. 29. 15:05
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
És teljesen látomás szerűek, ezerszer realisztikusabbak ezek a képek/villanások amiket látok az álmoknál.
2020. aug. 29. 15:15
 2/31 anonim ***** válasza:
78%
nekem is szokott lenni, de nem tom mi ez. Viszont azt le merem fogadni h 30alatti vagy. ennél idősebbekkel beszélve eddig mindenkihülyének nézettezzela témávalkapcsolatban
2020. aug. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Igen, az alatti vagyok bőven
2020. aug. 29. 15:29
 4/31 A kérdező kommentje:
Ja és igen szkeptikusok kérem ne írjanak. Mármint ne oktassanak ki mindennel. Én elfogadom hogy te nem hiszel benne, akkor te is hogy én igen.
2020. aug. 29. 15:30
 5/31 anonim ***** válasza:
0%

"Szóval ilyen velem sosem volt, hogy belelátnék a részletekbe a jövőbe."


Ne aggódj, a föld népességének 100%-nak se volt ilyen soha. Tehát neked sem. Nem kell ettől félni, és olyan tévhitekbe kergetni magad, hogy ilyesfajta különleges képességeid vannak. VANNAK különleges képességeid, de ilye nincs: biztos jól tanulsz, okos vagy, jó vagy valami sportban, jó a tűrőképességed.

2020. aug. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Meglátjuk. Mindenesetre azért remélem mégis így lesz :DD
2020. aug. 29. 17:37
 7/31 anonim ***** válasza:
0%
Kérlek fordulj pszichológushoz!
2020. aug. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Miért? Azért mert álmodok? Milyen meglepő ember vagyok :D annyit írtam hogy remélem összejövök a csajjal, és igaz lesz a """"látomásom"""" és máris forduljak szakemberhez?
2020. aug. 29. 18:01
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, tényleg ne hallgass arra aki agyturkászhoz küldene! Én is tapasztalok ilyet és tényleg olyan mintha álomképeket látna az ember, csak annyi különbséggel, hogy féltudatos állapotban vagyunk ilyenkor. Nálam az is előfordul, hogy nagyon gyorsan látom az adott jeleneteket, így alig van időm értelmezni, hogy mit is látok. Hangot még soha nem hallottam hozzá, és színek is ritkán jelennek meg (valahogy nem fekete-fehér, de nem jellemző a színesség ezekre a képekre). Néha olyan, mintha TV adást néznék, mert külső szemlélő perspektívájából látom a dolgokat (pl. egy repülőgép száll az égen, de én mondjuk nem messze vagyok tőle ugyanúgy fenn a magasban /szal mintha egy másik repcsiről kamerázná valaki a jelenetet/).


Lehet a REM fázishoz van köze, nem jön ki belőle jól az agy és még processingol, lehet leadja azt az álomtartalmat amit nem volt ideje megjeleníteni a rendes alvás közben. Ki tudja.

2020. aug. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Abban bizok hogy ezeknek tenyleg van valami igazsag alapja. En hiszek az ilyesmiben. Meg hat ez is bejott, most mennyi az esely ra hogy ra 1 hetre pont 150 valamennyi fertozott legyen, semmi
2020. aug. 29. 19:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!