Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Bárhol Magyarországon belül...

Bárhol Magyarországon belül hol találhatok igaz jóst?

Figyelt kérdés

Első sorban azokra a válaszokra nem vagyok kíváncsi, hogy jósnők nem léteznek és hogy ez mind kamu. Felesleges, ezek a válaszok nem segítenek, úgyhogy kíméljetek. Ha úgy van, akkor majd megtapasztalom, az én pénzem bánja.


Első sorban egy olyan embert szeretnék, aki nem beszél félre, az életem nagyobb eseményeit körül tudja írni. Valamivel bizonyítania kellene, hogy megbízható, hisz attól, hogy elmondja 1-2 jellemvonásomat, vagy azt, hogy a férfi az életemben bizonytalan-e vagy sem. Nem érdekelnek olyan dolgok, amik az emberek 80%-ára igaz. Mivel eléggé sok dolgot megéltem már az életben, ami nem történik meg bárkivel, kicsit nehéz lesz tippelgetnie.


Ha nem tudja rólam az alap dolgokat elmondani, akkor egyértelműen nem érdekel. Először is el kell érnie, hogy megbízhatónak találjam.


Ezek mellett legalább minimális szinten tudjon a szellemvilágról, a lélekről.



2020. okt. 5. 23:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Megint felidegesítettem magam. A kommentemet és a személyeskedő, káromkodó részt kitöröltem, úgyhogy csak azt szeretném, ha elgondolkoznál ezen:


ha egy jós ismeri a jövőt a te általad megkívánt bizonyossággal, akkor bizonyára a nevedet is tudja bemutatkozás nélkül, hiszen ma már látja, hogy melyik napon fogod őt felhívni, és mit fogsz mondani, amikor bemutatkozol. Szóval kérdezd csak meg nyugodtan tőle legelőször, hogy tudja-e a nevedet.

2020. okt. 6. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Jósnők nem léteznek és hogy ez mind kamu.
2020. okt. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
41%
Miért vagy ennyire buta?
2020. okt. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Igaz jóst nem kell keresned.

Az lesz az, aki telefonál neked:

"Úgye nem feledkezett meg az időpontról, amikor fel akar keresni engem!"

Amíg ez nem történik meg, várj türelemmel, mert sorrakerülésed előtt még sokan vannak mások!

2020. okt. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%

kamu dologért sokat fizetni....


Kell hozzá "ész", nemmondom...

2020. okt. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
6-os, a legtöbb ember kamu dolgokért fizet sokat. Nem feltétlen ezotériás marhaságokért, hanem pl. divatos, menő készülékekért, drága kabátokért, stb. melyek funkcionálisan nem érnek többet a hasonló termékeknél, csupán a marketing felnyomta az árukat.
2020. okt. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
Te szegény b@lf@sz
2020. okt. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
Én vagyok a Bihary és azt jósolom neked hogy nem az eszedért fognak elvinni, hanem a sorsod miatt.
2020. okt. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok srácok, de hihetetlennek tartom azt, hogy magában a kérdésben már feltüntettem azt, hogy ilyen válaszokra nem vagyok kíváncsi. Nagyon durva, hogy ennyi ember küzd ilyen problémákkal. Azt sem értem, hogy mit kerestek ennél a kategóriánál, hogy ezotéria-jóslás?


Ha már ennyire szeretitek jártatni a szátokat annak ellenére is, hogy előre szóltam, hogy ez a fajta vélemény nem érdekel, akkor megtudjátok azt magyarázni, hogy mit kerestek itt?

Szerencsére ti mindannyian nagyon intelligens emberek vagytok.


Az elsőnek:


Miért írtál először káromkodó és személyeskedő részt? Miért bosszant téged egy idegen ember kérdése annyira, hogy egy ilyen szintre lesüllyedj? Ti az életben is, ha valaki nem úgy fingik ahogy nektek tetszik, dührohamot kaptok?


Gondolkodjunk már, mindannyian emberek vagyunk. Attól, hogy valaki másban hisz, mások a nézetei, nem kell rögtön degradálni a másikat. Ha nem tetszik és nem értesz vele egyet, akkor engedd el.


Az eszem... Nem is ismertek. Köszönöm szépen, 2 diplomám van, nem vagyok vallásos, nem hiszek Istenben, sem ilyen dolgokban. Viszont egy kis részem úgy gondolja, hogy lehetséges, hogy mégis van valami. Gondoltam megpróbálok ennek utána járni saját tapasztalattal, hátha van ilyen. Nem fogok elkönyvelni magamban semmit csak azért, mert én ezt találom logikusnak. Ezt kifejthetném jobban is, de nem fogom. Maradjunk annyiban, hogy feltettem egy kérdést és az, hogy én ezt miért kérdezem, vagy miben hiszek, vagy mennyire vagyok idióta, az maradjon az én problémám, de inkább az indulatkezelési problémáitokkal kellene foglalkozni. Puszi.

2020. okt. 7. 17:12
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

1-es vagyok. Azért vált ki indulatot belőlem a kérdés, mert társadalmi szinten jelentős problémát jelent az emberek butaságára és/vagy szuggesztibilis személyiségére épülő kuruzslás. Bűncselekmény mind törvény előtt, mind etikailag. Az, hogy leírtad a két diplomát, csak még jobban elszomorít, mert azt gondolná az ember, hogy ezen a társadalmi szinten már nem érnek célt a kuruzslók, de ezek szerint mégis. A társadalmi problémát az jelenti, hogy a befolyásolható emberek is egyforma szavazati joggal nyilvánítanak véleményt, amire a Cambridge Analytica 2016-os ténykedései óta tudjuk, hogy már iparág is épül.


Én ugyan vallásellenes vagyok, de hitvitákba már nem szállok be. Az, hogy a világunkat teremtették, vagy létrejött, nem eldöntött kérdés. De az, hogy egy másik ember a jövőbe lát-e vagy nem, az nem személyes hit kérdése, hanem a valóság hiányos ismerete vagy tagadása.


Azért vagyok itt néha, mert ha csak egy embert is sikerül a valósághoz közelebb álló gondolkodásra sarkallnom, már nem éltem hiába.

2020. okt. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!