Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hol találhatok Jinnt?

Sokatkerdezeo kérdése:

Hol találhatok Jinnt?

Figyelt kérdés
Van egy pár problémám amit nem tudok önerőből megoldani (pl.: nagyon szeretnék anime sorozatot rajzolni de egyszerűen nincs tehetségem a rajzhoz) és azt hallottam hogy egy ilyen lény 3 gondom megoldhatja. Hol érdemes keresni őket? Magyarországon is vannak? Nekem mint egyszerű halandó közember van esélyem találni ilye Jinnt, és van jogom kívánni tőle?

2020. jan. 12. 20:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Tessék:


[link]

2020. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha bútorboltban nem is, de valamelyik turiban biztos találni egy ózsdi lámpát erre a célra. De Gin helyett inkább szakét keressél benne.
2020. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Aladdin valami barlangban találta, úgyhogy te is ilyen helyeken próbálkozz. Viszont mindenki tudja, hogy előbb egy varázsszőnyeget kell találnod, anélkül lehetetlen.
2020. jan. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 gublug ***** válasza:
28%

Szia. Mikor Marokkoban voltam utana neztem par termeszetgyogyaszati kezelesnek s ezek kozt volt egy amit az arabok dzsinn uzesre hasznalnak. A Koranbol olvasnak.

A szertartas a Ruqyah (rukija). Csak erdekesseg keppen irtam le. Minden mas negativ energiat eluz.

Szoval az arabok ugy felnek a dzsinnektol mint a tuztol. A lampasnak nem sok koze hozzajuk, mert sok helyen megelnek.


Annyit megsugok, hogy amikor te odakerulsz h dzsinnt lass, akkor mar nem igen lesz szukseged 3 kivansagra.

2020. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Morzsa tárulj, borsó zárulj!
2020. jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
Ekkora hülyeséget XDD
2020. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Jófogáson lehet hogy találsz.
2020. jan. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

én whisky-zni szokta de a gin is orvosolja a problémát.

miért ne lenne jogod hozzá?


jelentkezz rajz tanfolyamra, és csináld amit szeretsz.

rajzolj sokat gyakorold és lesz eredménye.


És sose feledd, senki sem volt tökéletes mikor elkezdte.

[link]

2020. jan. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
A rajzasztal alatt találod, sok gyakorlás megidézni. Ha ez így működne, hogy hármat kívánhatsz és teljesül, mindenki gazdag, vagy halott lenne a földön.
2020. jan. 13. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Lámpásban
2020. jan. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!