Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Vajon mit jelent, ha egyszerre...

Vajon mit jelent, ha egyszerre bosszúságot és vidámságot húzok? A harmadik lap időjelző!

Figyelt kérdés

2020. okt. 9. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Semmit nem jelent. Azok csak lapok, amikre rányomtattak valamit. Ez nem ruházza fel őket plusz jelentéssel. Az más kérdés, hogy a fejedben mi van.

Ha épp "ügyfélnek" jósolsz, az meg úgyis elhisz bármit, amit mondasz neki, szóval csak találj ki valamit, mondd, hogy valami váratlan, és nagyon szokatlan dolog fog történni vele, ami egyszerre jó és rossz. Aztán nem kell ezt tovább konkretizálni. Pont ez a jóslás lényege, hogy ködösíts.

2020. okt. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont az a kérdés, hogy mi lehet egyszerre jó és rossz? Vagy ha úgy vesszük, mindennek van pozitív és negatív oldala!
2020. okt. 9. 10:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyersz a lottón. Aztán kiderül, hogy tévedtél.
2020. okt. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem lottózom :D De akkor se hiszem, hogy be tudnám nézni hónapokig. Azért köszönöm a válaszokat. :) Szerintem megtaláltam mire gondoltak a kártyák, aztán idővel elválik, jól gondoltam-e. :D
2020. okt. 9. 12:23
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
A kártyák nem gondoltak semmire. Te gondoltál valamire. A kártyáknak semmi köze az egészhez, csak segítenek kitalálni dolgokat.
2020. okt. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor segítesz kitalálni dolgokat? 😇
2020. okt. 9. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!