Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hisztek a joslasban? Kiborultam.

Hisztek a joslasban? Kiborultam.

Figyelt kérdés
nagyon baparaztatott ma anyam.a tesoja szokott kartyat vettni..es azt vetettek ki neki h apam meghal...apum anyum masodik hazassaga es azota volt egy 3dik is neki na most a tesoja megjosolta az elso 2ferje halalat is..en nem akarom apam elveszteni...help
2008. dec. 1. 00:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Ezt nem értem..Megjósolta az első 2 férje halálát is?És azok beválltak?De a 2.férje nem apud?Bocsi,csak nem nagyon értem..
2008. dec. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
jaj bocsi zaklatott vagyok..szoval anyam 3x volt ferjnel es az elso es a harmadik ferje halalat megjooltak es fura de mar nem elnek..apu a masodik ferj..es ma mondtak neki..kiborultam mert foleg kulfoldon elek es egy evig meg tuti nemtudok haza menni..
2008. dec. 1. 00:19
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

En nem hiszek a joslasban, en csak kinevetni tudom aki kartyat vet, szerintem gyerekes, es ciganyos, es vicces hulyeseg!!! Barmit mond, egyszer bekovetkezik. Megjosoltak a halalat, es mondjuk 5 ev mulva meghal, akkor azt mondjatok, hogy a josno megmondta? Vicc.

De hat ez az en velemenyem.

2008. dec. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
1.vagyok.Én sem hiszek am ezekben.Most ezek csak kártyák..Ezeket arra "fejlesztik/fejlesztették" ki,h játszanak velük.A jóslás a mai ember butasága..És bár ez most kicsit off.Szokták mondani,h miért kell egy jóshoz bejelentkezni?Vagy miért nem nyeri meg havonta az 5ös lottót?Ha mélyebben belegondolsz,mert nem látnak a jövőbe.Azt is szokták mondani,h akinek valóban van természetfeletti képessége,az nem hangoztatja..Lásd Jézus.Bár ebben sem hisz mindenki.És ne aggódj!!
2008. dec. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
koszonom a megnyugtato szavakat..igaztok van...megprobalom elterelni a gondolataim...:)
2008. dec. 1. 02:15
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Ne foglalkozz vele, ez hülyeség. Annak pedig aki a kártyát vetette mondd meg, hogy elmehet a jó ... és ne hozzon rátok bajt, fejezze ezt be.

De ha nagyon nem tudsz másra gondolni, akkor keress fel valakit és csináljatok apukádra valami védő varázslatot vagy hasonlót :) Ha hiszel ezekben valamennyire, akkor az majd megnyugtat. Esetleg csinálj neki egy nyakláncot vagy valami kis díszt ami mindig ott lehet vele és mondd, hogy megvédi. Ezeket csak azért, hogy neked jobb legyen. Nem kell ebben hinni, gondolj bele. Van egy pakli, bármelyik lapot kihúzhatod. Mitől függ ez? Semmitől. Ha jót húzott volna akkor örülnél, aztán mikor rájössz, hogy nem jött be csalódnál. És elfelejtenéd, ennyi. Ez is ugyanolyan. Csak a rosszat nem bírod elfelejteni és ráadásul rávetíted arra, hogy már volt aki meghalt. Ez hülyeség. Kérd meg anyud tesóját, hogy vessen neki megint. Biztos, hogy nem jön ki megint ugyanaz. ha csak nem csal az illető.

Szóval ne aggódj,jön a karácsony és minden jó lesz. És engedd meg, hogy idézzek: " a jövő nincs kőbe vésve!" puszi :)

2008. dec. 1. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Egyszer mindenki meghal, ezt én is meg tudom jósolni... Amúgy belegondoltál már, hogy miért nincs soha olyan, hogy egy jósnő nyerte meg az ötöst a lottón?
2008. dec. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
egy jós nem nagyon jósolhat konkrét halált..
2008. dec. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Kicsit messze megy az a jós, aki konkrét halált jósol. Ugyanis ezzel játszani nem szabad, mert a hit sok mindent előremozdít. Csúnyán kifejezve "megigézi" a jövőt. Azaz ha valakinek azt mondják, hogy egy zongora fogja agyoncsapni, akkor jó eséllyel az az illető a zongora közelébe sem fog menni, még véletlenül sem. És lehet, hogy egy nagyon tehetséges zongorista lett volna belőle... Csak volt, aki "elhintett" egy magot, amit nem kellett volna.


A halál-jóslás hasonló. Ugyanis, ha hiszünk benne és ilyen információt kapunk, akkor a preventív viselkedéssel "ölhetjük meg" az embert. Hiszen óvni akarjuk mindentől, mert azt mondták, hogy ő meg fog halni. Az élet rendje a halál, hagyjuk meg ezt a privilégiumát. El fog jönni. Nincs kivétel. Ehhez nem kell tarot, nem kell magyar kártya és kristálygömb sem.

2008. dec. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én ebben nem hiszek, abban igen, hogy valaki ezáltal bevonzhatja a balsorsot. Egy barátnőmnek megjósolták, hogy 32 évesen fog meghallni, az őrületbe kergetett minket egész évben, hogy vajon mikor, milyen módon fog ő meghallni. Mondanom sem kell, 35 éves, makk egészséges nő még a mai napig is. Ne gondolj a rossz dolgokra, senki nem tudja megmondani, hogy mikor fog meghalni.
2008. dec. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!