Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Normális hogy ez foglalkoztat?

Normális hogy ez foglalkoztat?

Figyelt kérdés
A nagyanyám szereti József Attila verseit, és én mondtam neki hogy december 3-án halt meg, én meg ugye akkor születtem. Április 11.-e a születés napja és egyben a költészet napja, és mondjuk az meg létezik hogy én akkor április 11-én fogok meghalni? Ahogy ezt ki mondtam, abban a pillanatban lezuhant az összes serpenyő a tűzhelyről, pedig nem nyúlt hozzá senki. Erre mondtam hogy ez most miattam van? Erre a nagyanyám azt mondta :jaj Istenem, olyan vagy mint egy német kajakozó, fojton marhaságokon járatod az agyad. Ezen később jót nevettünk, de aztán el gondolkodtam rajta, hogy ez a serpenyő zuhanás nem egy igent jelentett e a kérdésemre.

2020. dec. 22. 14:24
 1/3 Grimfox ***** válasza:
86%
Nem, nem jelentett igent a kérdésedre, és rengeteg embernek van rajtad kívül is december 3.-án a születésnapja. Ugyanakkor ha jelnek veszed, babonásan félni fogsz tőle, ami növeli az esélyét, hogy tényleg baj érjen április 11.-én. Főképp, ha a serpenyős jelenséget is a pszichéd okozta. Az emberi elme képes kivételes esetekben hatni a fizikai környezetre anélkül, hogy a testet is igénybe venné. Ez általában stressz, félelem, harag hatására történik, de néha elég egy túl erős töltetű gondolat is. Amennyiben a serpenyők nem úgy voltak felrakva a helyükre, hogy lassan lecsúszva is leeshettek, akkor ilyesmi lehet az oka.
2020. dec. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szám misztika alapján 4+1+1=6

Kisértés száma... Kis-értés.

Emelkedj fölés és semmi bajod nem lesz. :)

2020. dec. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1

Olvastam vagy hallottam valahol régebben, hogy főleg a fiatalabb korosztálynál az ilyen jelenségek azok amiket "kopogó szellem"-nek diagnosztizálnak sokan.

Bár azt nem tudom mennyi benne az igazság, meg lehet rosszul is emlékszek rá.

2021. aug. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!