Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek ez valami különleg...

Szerintetek ez valami különleges képesség?

Figyelt kérdés
amikor olvastam egy oldalon h este olyan éjfél és egy óra között megnyílik amolyan átjáró a tükörben ebbe a világba és egy másik világba és amikor lementem olyan különös érzésem volt a fürdőben(mert ott volt a tükör)és valami hang megszólalt és azt mondta h menjek innen mert ilyenkor este már nem szabad idejönnöm veszélyes itt meg ilyenek és mikor már egyre eltávolodtam a fürdőtöl akkor egyre éreztem h nem vagyok veszélyben de álmaimban is meglátok olyan dolgokat amik holnap vagy holnap után fognak megtörténni és amikor a barátnőmmel beszélek hirtelen beugrik h mit fog mondani és én előre tudom a választ. kérlek titeket h csak normális válaszokat adjatok.előre is köszi. jah és azoknak is köszönüöm akik hajlandóak voltak elolvasni
2010. aug. 13. 00:07
1 2
 11/20 Neménvagyokaz ***** válasza:
51%
Én nem hiszek abban hogy a tükör átjáró lenne, de ha ez tényleg megtörténik veled akkor azon kevesek egyike vagy, akik olyan képességek birtokába jutott ami másoknak nem adatik meg. Ne nagyon mondd senkinek, mert az emberek félnek az ismeretlentől, és veszélyeztetve érzik magukat azokkal szemben akik tudnak olyat amit más nem:D
2010. aug. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Basszus ne csináljátok így majd nem merek elmenni a tükör előtt XD
2010. aug. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
legalább te 0:50 es te legalább az igazat mondtad el nem olyat amik filmekben vannak köszönöm szépen
2010. aug. 13. 00:52
 14/20 A kérdező kommentje:
0:52 most nem megijeszteni akarlak de télleg így van [link] ott van a lap alja körül és ez szerintem tökre igaz
2010. aug. 13. 00:54
 15/20 anonim ***** válasza:
82%
A tükör egy használati tárgy és arra találták ki, hogy az ember megnézhesse magát benne, meg még egyéb más célokra, mint pl.: a visszapillantó tükör stb. Nincs semmiféle átjáró benne. Ami a hangot illeti, menj és feküdj le aludni. :D Az a baj az ilyen sztorikkal, hogy aki elolvassa és el is hiszi később mindenfélét beleképzel. Velem is volt ilyen kisebb koromban, amikor a Bűbájos boszikban mondták, hogy az árnyék, a küszöb meg az éjfél amolyan "köztiben", és eljönnek érted a gonosz manók és bántanak. :D Sokáig féltem is és mindenféle gonoszt éreztem. Azonban nagyobb lettem és rájöttem, hogy ilyenek miatt nem kell félni, foglalkozni sem kell velük. Nem hiszem, hogy különleges képességed lenne. Sőt szerintem tuti nincs.
2010. aug. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Istenem, te is mindent elhiszel amit mások mondanak, aztán meg nagyon hinni szeretnél benne, ezért beképzeled magadnak. Az ilyenekben hinni egyszínvonalú a Mikulással és a marslakókkal. A tükör meg szilárd tárgy (na jó igazából folyékony, de eszméletlenül nagy a viszkozitása, mint az üvegnek [fizika], ezért nem folyik el), az atomja túl közel állnak ahhoz, hogy bármi átmenjen rajta, pláne a nem létező szellemek, meg démonok. Plusz szélesedni és vékonyodni sem tud. Ez is csak babona, ami olyan, mint az asztrológia, ami az alkímiához hasonló középkori tévedés, ami sajnálatosan fenn maradt és még ma is hisznek benne. Szóval felejtsd el, ez lehetetlen és szellemek csak akkor léteznek, ha hiszel bennük (persze akkor sem léteznek, csak te gondolod úgy és beképzeled magadnak)!
2010. aug. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A tükrös az közhely , az annyit jelent , hogy befolyásolható vagy .

Az , hogy megérzed mit mond a barátnőd az durva , biztos nem csak véletlen(áá dehogy)szerintem ezt ne mond el senkinek mert gumiszobába küldenek , inkább csendben élvezd , hogy ilyet áldott neked a jó Isten !

2010. okt. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
00:54 Úristen csak nem gondoltad, hogy télleg félek? xD
2010. okt. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
dehogy hittem azt csak kiváncsi voltam h mit válaszolsz
2010. okt. 16. 12:55
 20/20 anonim válasza:
Az idő 0.32 , tehát stimmel, a tükör olyan 50centi X másfél méter méretű, íróasztalom felett van , pont rá látok innen az ágyamból, sajnos nem nyílik a portál a pokolba:(
2011. ápr. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!