Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Látnoki képesség. Hogy lehet...

Látnoki képesség. Hogy lehet fejleszteni?

Figyelt kérdés

Vannak bizonyos látnoki képességeim.Vagyis nem tudom h máshogy tudnám nevezni....

A legegyszerübb dolgoktól egészen megdöbbentö dolgokig.

Pl: kö papir ollo játékban,látom,h az ellenfél mit fog mutatni ezáltal 99%ig verhetetlen vagyok.

Megérzem ha az egyik szerettemnek baja fog esni.Pl mulkor az egyik barátnöm majdnem meghalt.Elöre éreztem illetve láttam.nagyon meglepödtem magamon.

Valamint percre pontosan megtudtam modnani,h egy bizonyos ismerösöm mikor fog elidnulni vhonnan vhova...Meg hasonlo dolgok.

Ezt a "képesség" h lehet fejleszteni????

Esetleg vki hasonló tapasztalat?


2010. okt. 23. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Úgy, hogy szépen privátban leírod nekem az ötöslottó jövőheti nyerőszámait.
2010. okt. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hehe nagyon vicces vagy.
2010. okt. 23. 19:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is szoktam sok mindent megérezni, de ilyeneket nem:D Ez a képesség nagyon kevés embernek adatik meg, ennek örülhetsz :D Különleges vagy!:D(persze, ha nem csak kitaláltad..) Ezt nem kell fejleszteni, élj így tovább, és vigyázz a körülötted lévőkre!!:)
2010. okt. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen...és ne aggódj nem csak kitaláltam:)
2010. okt. 25. 22:28
 5/10 anonim válasza:
Én is kíváncsi lennék rá, hogy hogy lehet az ilyet fejleszteni, mert velem is megesett már ilyesmi. Én nem látom a dolgokat, hanem megérzem. Szval ha valaki tud valamit, hogy hogy lehet ezt fejleszteni, azt én is megköszönném.:)
2010. okt. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sztem LSD-z be és má egyből hirtelen látnoki képességeid lesznek :P
2010. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Viki233 ***** válasza:
az ilyet hatodik érzéknek hívják. én is igyekeztem egy ideig fejlesztgetni kisebb nagyobb sikerrel. de én inkább a tudatos álmodásra koncentráltam.tökre szerettem h mielőtt lefeküdtem aludni előtte egy bizonyos dologra összpontosítottam h avval álmodjak, hogy tudjam irányítani az álkmom.és sikerült. persze azért próbáltam ki mert sokszor voltak olyan álmaim h állok vhol és nemtudok menekülni azelől ami üldöz, és még hang sem jött ki a torkomon.szar volt tehetetlenül álni.és amíg ezt nem próbáltam ki féltem elaludni.
2010. okt. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem hiszem el... Nem utólag akarod bemesélni magadnak, hogy láttad előre?

Amit már 1000-szer leírtam: Minden döntés új lehetséges jövőt hoz létre!

Ha jót akarsz magadnak, és tényleg működik a dolog előre, én megtartanám magamnak... Minek hangoztatnád?

Láthatod, az emberek 99 százaléka kihasználna, hülyének nézne vagy vakon hinne neked... Akik megértenek, ismernek, szeretnek, azoknak beszélhetsz őszintén róla. De ne próbáld meg drasztikusan bejelenteni, nem is biztos, hogy tudniuk kell róla. A fenti eltérő döntés-eltérő következmény elmélet alapján elég egyetlen apr mozzanatot megváltoztatni, és máris nem következik be a dolog.

2010. nov. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%
Nem vagy te normális.
2010. dec. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Laci109 válasza:
Hello!Nálam ez mindennapos dolog.Barátaim sokszor kérdezősködnek dolgokkal kapcsolatban.Képzeld,én ezzel már évek óta együtt élek és nem hangoztatom a baráti társaságon kívül.Egyébként nem csak azt tudom látni ami történni fog,hanem akár egy ember múltját is.Többnyire ezen a módon tudtam bebizonyítani a barátaimnak,hogy ez igen is működik nálam.Ez a múlt látás pedig úgy működik,hogy legtöbbször fizikai kontaktussal memorikus adatokat veszek át(pl:érintés). Üdv:Laci
2011. dec. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!