Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A kétkezesség mellé társulhat...

A kétkezesség mellé társulhat egyéb különleges képesség, pl. : autonóm írás?

Figyelt kérdés
Autonóm íráson azt értem, hogy pl.: tábláról kell lemásolni szöveget, de nekem mégsem kell odanéznem mit írok és hova, mert tartom a sort és a helyesírást is.
2010. febr. 17. 13:45
 1/7 anonim válasza:
B*azdmeg te egy hős vagy!!! :D:D Ki kéne tüntetni haver!
2010. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kétkezesség sokkal ritkább, mint az, hogy tudod tartani a sort. Ezt minden második ember lazán megcsinálja. :)
2010. febr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kizáró okát nem látom, csak azt nem értem, hogy ez miért kérdés.

- Ha te ilyen vagy, akkor nyilvánvalóan igen a válasz, te vagy rá az élő példa.

- Ha te nem vagy ilyen, de szeretnél egyet megismerni, akkor szerintem ne egy névtelen fórumon próbálkozz, ahol bárki bármit beírhat.

- Ha te nem vagy ilyen, de szeretnél ilyenné válni, akkor kérdés, hogy melyik fele van már meg. A kétkezesség öröklött, az autonóm írás, ha van ilyen egyáltalán talán tanulható, de igazából semmit se tudok róla. Ahhoz hogy ennek utána járjon az ember, szükség van legalább a jelenség valós nevére, amin a szaknyelv nevezi (ha egyáltalán ez a tulajdonság le van írva és ténylegesen létezik), mert ilyen néven semmit se találtam.

2010. febr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De jó neked, én ha nézem sem tudom tartani a sort :D
2010. febr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek nem különleges képességek, én is kétkezes vagyok és tudok autonóm írni, ahogy te hívod. Sőt, a tükörírás is olyan simán megy, mint a rendes. Ja, ezek mellé társult még diszkalkulia és figyelemzavar is... Elég különleges? :):D
2010. febr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A kapott válaszokat a feltett kérdésemre azzal egészíteném ki, hogy tartani a sort persze hogy tudják az emberek:-) de úgy már sokkal nehezebb, ha nem azt nézed, amit írsz, próbáld ki, és ha lehet egy 5-6 sorból álló szöveggel próbálkozz, és ha megtudod csinálni odapillantás nélkül,szép lesz a külalak, és a vesszők, ékezetek is oda kerülnek, ahova valók, akkor elhiszem, hogy ez mindenkinek megy:-)

tudományos elnevezést sajnos nem találtam én sem, mert kerestem... talán nem voltam elég kitartó:)) a kérdést én tettem fel, és szeretném megkérdezni egy hozzáértő szakembertől, hogy mi ez, hogy is van, aki tudna ebben segíteni, mármint hogy hol találhatok ilyen embert, megköszönném a segítségét.:)) Köszönöm! Sziasztok!

2010. febr. 18. 19:40
 7/7 A kérdező kommentje:
Jah ezt kifelejtettem:)) diszkalculia és figyelem zavar... diszkalculiám nincs, figyelem zavar, esetleg, bár a tükörírás kevésbé megy:)) ezenfelül audio-vizuális memóriám van, bár ez nem nagy cucc, mert az emberek nagy részének az van, a fotografikus memória is jó:)) Így tanulnom nem is kell:)))
2010. febr. 18. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!