Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valaki jósolna nekem ? Nem...

Valaki jósolna nekem ? Nem élek Magyarországon, nem tudok 10.000 ezreket fizetni....És őszinte jóslatra lenne szükségem. Online jósoltam magamnak, de csak előre megírt motivációs üzenetek jönnek elő.

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen!

2020. dec. 25. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Teremtsd meg a jövőt és akkor olyan lesz amilyennek akarod.
2020. dec. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Mit értesz jóslás alatt? Azt akarod hallani, hogy minden rendben lesz és egész életedben a siker vár? Ezek nem jóslatok, hanem hazugságok.

Sajna sok helyen nagyon gáz az élet.

1. Azért nehéz megteremteni a jövőjét, ha pl. a kérdező Ukrajnában él magyarként.

Nem tudjuk pontosan, hogy mik a körülményei és valakik óriási hátránnyal indítanak. Magyarország sem a tejjel, mézzel folyó Kánaán, de valakik még ettől is nyomorultabb helyzetekkel néznek szembe.

De abban igazad van, hogy nem a jóslatok keresésébe kellene fektetnie az energiáit. A jósok azt mondják, amit hallani akarsz. Mit gondolsz, hogy ki fizetne egy jósnak, ha azt mondaná pl. hogy egy év múlva elüt a busz vagy kórházi fertőzésben halsz majd meg idős korodban és a gyereked, unokád feléd sem fog nézni?

2020. dec. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen 2 válaszoló teljesen igazad van. Ezért mondtam, hogy igazi jóslást szeretnék nem motivációs üzeneteket... köszönöm!
2020. dec. 25. 18:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha gondolod én jósolok neked.
2021. febr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!