Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van esély arra hogy egy...

Van esély arra hogy egy “látó” megmondja hogy ki lopta el otthonról az aranyaim?

Figyelt kérdés

Egy nagy szerelemnek azért lett vége,mert eltűntek otthonról az aranyaim,és nem hittem el a barátnőmnek hogy nem ő volt az,ezért szakítottam vele,pedig amúgy nagyon szerettem,de nem tudtam volna megbízni benne ezek után.A kérdés viszont azóta is ott motoszkál a fejemben,hogy vajon jól döntöttem-e,mert ugyan nem sokan,de voltak rajtunk kívül abban az időszakban mások is azért a hàzban.

Egy barátom mondta egyszer,hogy hallott egy hírt,miszerint egy látó elmondta egy gyilkosság kapcsán,hogy hányan voltak az áldozat körül mikor meghalt,és ez késöbb bebizonyosodott.

Mit gondoltok,van erre esélyem hogy választ kapjak arra,ami azóta is nyomja a lelkem,hogy ki volt a tolvaj?illetve ha igen,ismertek olyan látót akivel volt személyes tapasztalatotok?

A segítséget,és jószándéku kommenteket előre is hálásan köszönöm!



2021. jan. 5. 16:15
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként ha azt írom, hogy én is rendszeresen a lopok aranyat a hülye testvéremtől, hogy dobja a nőit, de még nem vette észre a hülye f..., akkor felhergelnélek?
2021. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

17:50,” nem valami sok eszed van ha azt gondolod hogy ezekután szóba áll veled.” “Ne vedd sértésnek.”


Nem veszem sértésnek,de csak azért nem mert hülyeséget írsz,és ítélkezel úgy,hogy nem érted a helyzetet.félre érted a szituációt,ezért nem tudod mit írsz,szóval nem veszem sértésnek.


Egyébként az érdekes hogy többen írtátok hogy egy épeszű nő ezekután szóba sem állna velem,mert hogy utána többször vissza akarta magát “könyörögni.” az hogy mi nem vagyunk együtt,az kizárólag miattam van.

Ő ugyan tagadott végig,de lelkiismeret furdalást akart okozni hogy én emiatt eldobom a kapcsolatunk.És nem azért lenne könnyebb mert visszaakarnám szerezni az aranyakat....hanem az én tudatomnak lenne könnyebb,ha egy látó tegyük fel belemenne a dolgokba,és adna egy jellemrajzot a tolvajról,aki mondjuk épp úgy nézne ki mint az exem...na az megnyugtatna,hogy jól döntöttem.Nyílvan nem mennék utána,ez belső megnyugvás lenne.


Ja,és egyébként voltam zaciban,voltam rendőrségen is ezzel közvetlen az ügy után.Azokból nem lett semmi,tehát nem az első gondolatom volt a làtó...csak a tisztánlátás végett.

2021. jan. 5. 20:19
 13/36 anonim ***** válasza:
52%
Mondjuk talán nem is baj, ha dobtál egy ilyen nőt...
2021. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Én tennék egy próbát,ingával.

Ezt egyedül is meg tudod csinálni.

2021. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

13, milyen nőt? Aki annyira szerette a kérdezőt, hogy annak ellenére is vele akart maradni hogy lopással vádolta?

Ez feltétel nélküli szeretet. Ha engem lopással vádolna a párom akkor soha többé nem látna, nem még futnék is utána.

Ritka az olyan erős szeretet hogy az egyik fél enged magából felmosórongyot csinálni, mert annyira szereti a párját.

2021. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

"Ritka az olyan erős szeretet hogy az egyik fél enged magából felmosórongyot csinálni, mert annyira szereti a párját."

nem olyan ritka sajnos, és ez igazából beteges, ne ünnepeljük

2021. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

15, na most ezzel nem könnyítetted meg a dolgom! 😅és mi van ha azért “hagyta magàt” mert tudja hogy bűnős,csak fél bevallani?

Annyira kétélű ez a dolog,hogy megőrjít...


14,az ingában még annyira sem hiszek mint a látóban....most egy olyan dolog alapján vonjak le következtetést,aminek az az alapja hogy mennyire remeg a kezem?!

Legalábbis laikusként,az az a dolog amiben nem tudnék hinni....

Bár Neked ezekszerint van tapasztalatod az ingával?!

2021. jan. 5. 20:47
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted 100 emberből hány akarna még együtt maradni valakivel, aki ennyibe se veszi? Ott vannak többen a házban, és pont a párját jut eszébe megvádolni? A legtöbb ember ebből leveszi hogy sem szeretve, sem tisztelve nincs, és nem könyörög hogy maradjanak együtt. 100-ból max 1 ilyen, azért az emberek többségének van egy kis esze meg önbecsülése hogy ne tűrje a gyanusítgatást.
2021. jan. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Az ilyen az aranyért könyörög...
2021. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Régen kaptam egy könyvet.

Volt hozzá egy láncon függő inga is.

Igen,használtam.

2021. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!